HORÚCA SPRÁVA! Bývalý český poslanec Dominik Feri sa pokúsil o samovraždu. Údajne sa pobodal do brucha!

Bývalý poslanec TOP 09 Dominik Feri skončil v sobotu večer v nemocnici so stredne ťažkými zraneniami. Existujú špekulácie, že sa pokúsil o samovraždu. Prípadom sa zaoberajú kriminálni vyšetrovatelia.

„Spolu so záchranármi sme vyrazili na Kubelíkovu ulicu. Podľa prvých informácií sa muž pokúsil o samovraždu. Hovorca polície Jan Rybanský povedal.

„Naše posádky zasahovali pri nehode 25-ročného muža. Muž utrpel stredne ťažké zranenia a bol pri vedomí. Po ošetrení ho záchranári previezli do nemocnice,“ uviedla pre Novosti hovorkyňa záchranárov Jana Poštová.

Podľa Blesku sa mal pobodať do brucha.

Dominik Feri čelí obvineniu zo sexuálneho obťažovania a znásilnenia. Dievčatá, s ktorými sa zoznámil na sociálnych sieťach a potom ich pozval do svojho bytu alebo do bytov svojich priateľov, údajne žiadal o pohlavný styk. Podľa svedectiev uverejnených v denníku N a A2larm mu však dievčatá nedali súhlas.

Feri sa po zverejnení obvinení v júni minulého roka vzdal členstva v českom parlamente. Dňa 19. mája tohto roku prokurátor zamietol sťažnosť, ktorú Feri podal proti začatiu trestného stíhania. Ak bude bývalý poslanec odsúdený, hrozí mu až 10 rokov väzenia, keďže je stíhaný aj za trestný čin znásilnenia spáchaný na 17-ročnom dieťati, uviedla polícia v marci.

zdroj: novinky.cz

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com