Horoskop ženskosti: Aká ste žena podľa znamenia zverokruhu. Horoskop je pravdivý na 100%

Všetci muži sú toho názoru, že zo ženy musí sálať ženskosť, no nikto nevie poriadne vysvetliť, čo tým myslí. Ženská príťažlivosť zostáva záhadou, no každý znak zverokruhu má svoje vlastné špecifiká.

Baran – Amazonka:
Predstaviteľky tohto znamenia sa snažia zo života získať všetko. Najprv konajú a až potom myslia, čiže vždy na to doplatia. Nielen že sú divoké, ale aj impulzívne lovkyne a šikovné ženy. Vždy dosiahnu to, čo chcú a radi svojho partnera informujú o svojich preferenciách.

Býk – Bohyňa:
Majú radi, keď sa kvôli ním ľudia obetujú. Vždy dostanú to, čo chcú od života aj keď niektorým sa to možno bude zdať nepochopiteľné. Ich nálada sa vôbec nedá odhadnúť a to je to, čo mužov na nich láka – raz sú dobré, raz zlé. Všetko závisí len od okolností.

Blíženci – Nymfa:
Veľmi romantické a naivné osoby. Zdá sa, že zaostali v dospievaní. Sú však veľmi šikovné, majú rodinu aj deti. Avšak vo svojich myšlienkach stále žijú rebelský sladký život . Táto detská spontánnosť, spolu s príťažlivosťou, jednoducho každého poblázni. Aj v starobe budú piť víno a neustále sa do niekoho zamilujú.

Rak – Madona:
Rak – je typická matka. No nie je to taká, čo každú chvíľu utiera oči dieťaťu alebo ho kŕmi, ale naozaj miluje a stará sa oň. Svojich blízkych si vždy chráni, vždy je pokojná, usmieva sa na každého a prejavuje náklonnosť mužom. Ženy tohto znamenia zverokruhu sú veľmi úspešné.

Lev – Kráľovná:
Niet divu, že lev je kráľom zvierat. Predstaviteľky tohto znamenia oslňujú ľudí, kde sa objavia, dokonca niekedy až tak, že všetky ostatné ženy prestanú v okamihu existovať. Vždy sa správajú majestátne a šikovne využívajú svoju dôstojnosť. No niektoré z nich sa môžu zdať arogantnými a chladnými. Len málo chlapov dokáže dobiť ich srdce.

Panna – Mudrc:
Panna vie, čo je to pravá múdrosť – logika, analytické myslenie, pozorovanie a úžasná pamäť. Je to silná a nezávislá žena, ktorá nežije ilúziami. Je sebestačná a ekonomická, takže muži sú toho názoru, že je to vynikajúca spoločníčka.

Váhy – Anjel:
Na pohľad je to také dievčatko – je krehká, jemná, no aj veselá a spoločenská. Je to jemne chvejúce sa stvorenie, ktoré si nikto nedovolí uraziť a každý by ju iba chránil pred týmto zlým svetom. Veľa číta a sníva. Je to romantická povaha, ktorá vie obdivovať veci a radovať sa zo všetkého. Vedľa takejto ženy sa človek vždy cíti silný.

Škorpión – Upír:
Ide o skutočne horľavú náturu: femme fatale, čarodejnicu a zvodkyňu. Škorpión úspešne spája všetky kvality, ktoré sa zvyčajne pripisujú ženám, bez rozdielu medzi pozitívnymi a negatívnymi. Sú to veľmi šikovné, no občas zákerné ženy, ktorú možno budete neskôr nenávidieť, no nikdy na ňu nikdy nezabudnete a vždy si ju zapamätáte. Veľmi často sú osamelé, pretože nie každý si dokážu túto osobu udržať.

Strelec – Kurtizána:
Tieto ženy dokážu veľmi šikovne využívať svoju ženskosť. Zahŕňajú všetky kúzla, ktorými dokážu očariť mužov, ktorý na ne nedokážu zabudnúť. Je nemožné nezamilovať sa do takej bezbrannej a krásnej ženy.

Kozorožec – Múza:
Sú snom nejedného básnika a umelca. Nádherné, tajomné a inšpirujúce. Len jedným pohľadom si dokážu privábiť muža a prinútiť ho, aby im splnil ich najtajomnejšie túžby a tak si ho úplne k sebe pripútajú. No mali by ste si dávať pozor, môže sa stať, že vás budú využívať iba kvôli financiám.

Vodnár – Múdra žena:
Nikdy nedokáže obsedieť na jednom mieste a stále niečo mení na sebe aj na okolí. Je skutočne krásna, šikovná a športovo založená. Nikdy s ňou nie je nuda, čo sa mužom na nej veľmi páči. Žije život naplno a nikdy si nič neodoprie.

Ryby – Herečka:
Ako šikovne dokáže zahrať rôzne roly! Teraz sa na ňu pozeráte a ona sa usmieva a po chvíli vás môže prekliať zlým pohľadom. Ale nielenže vie, ako sa zmeniť a prispôsobiť okolnostiam, ale tiež si rýchlo zvykne na novú rolu a snaží sa zdieľať mužove záujmy: môže sa okamžite stať rybárkou, podnikateľkou, či političkou.

Súhlasíte s týmto opisom? Povedzte nám v komentároch, čo je podľa vás ženskosť. Nezabudnite zdieľať náš horoskop so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach!

ZDROJ: takprosto.cc

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com