Horoskop zdravia na rok 2022. Známa česká astrologička odhalila, čo čaká každé znamenie zverokruhu!

Baran:
Ľudia s týmto znamením sú navonok tvrdí, ale v skutočnosti sú veľmi krehkí a citliví. Po novom roku by ste na sebe však mali trošku popracovať. Ako na vašom fyzickom zdraví, tak aj psychickom. Doprajte si mentálnu hygienu v podobe relaxačného výletu. Celý váš rok sa bude točiť viac – menej o vašom zdraví, ale nakoniec všetko dobre dopadne.

Býk:
Ľudia s týmto znamení majú často krát problém s bolesťou chrbtice, pretože tvrdo pracujú. Nepodceňujte preventívne prehliadky. Celý rok skúste prežiť v čo najmenšom strese. Mali by ste si dávať pozor na svoju psychiku a seknúť s vašimi všetkými závislosťami.

Blíženec:
Blížencom veľa krát chýba trpezlivosť. V novom roku by sa mali zamyslieť nad tým, ako vyzerá ich telo a začať na ňom pracovať. Rok 2022 je pre vás rokom nového začiatku, kedy zmeníte svoj štýl a dokonca aj prácu. V lete si však dajte pozor na úrazy!

Rak:
V novom roku skúste popracovať na svojich emóciách. Je na čase aby ste ich držali pod kontrolou. Ak to znovu nezvládnete, tak vás tento rok budú sprevádzať depresie a úzkosť. Na jeseň skúste upraviť svoju životosprávu, pretože vám hrozia rôzne virózy.

Lev:
Ľudia s týmto znamením sú stvorení na to, aby vyčnievali z davu. Tento tlak ich v novom roku trošku dostane na kolená, nakoľko sa budú snažiť byť najlepšími a to ich vyčerpá. Mali by ste si preto dávať pozor na váš spánok, zlé návyky a celkový životný štýl.

Panna:
Panny sa celý život starajú o svoje zdravie a je to pre nich prioritou. Veľa ľudí s týmto znamení taktiež pracuje v zdravotníctve. Rok 2022 pre nich nebudem ničím výnimočným. Tak ako doposiaľ, stále budú pracovať na svojom zdraví a šľachtiť svoje telo. Vo februári by ste si mali dávať pozor na svoju psychiku a nebrať si veci príliš osobne. Mohlo by to viesť k depresiám.

Váhy:
Váhy túžia po celý svoj život len po rovnováhe a harmónii. Iné to nebude ani v novom roku. Aj keď sa možno ich psychika trošku zakolíše, budú sa musieť pozbierať a nájsť tú správnu rovnováhu. Február prinesie menší útlm v kreativite, ale všetko sa to postupne vráti na správnu mieru.

Škorpión:
V každom, kto nesie toto znamenie sa objaví ešte väčšia túžba po úspechu. To vás bude motivovať byť vytrvalejším a lepším. Čo sa týka zdravia škorpiónom, nemalo by ich čakať nič vážne. Pozor by si mali dávať len na zuby a svoju psychiku.

Strelec:
Strelci radi riskujú a hľadajú adrenalín. Milujú cestovanie a skúšanie nových vecí. Tento rok však môžete pocítiť väčšiu únavu ako kedykoľvek predtým. To znamená, že by ste mali trošku spomaliť a dbať na dlhý a pravidelný spánok. Vyhýbajte sa taktiež negatívnym ľuďom a obklopujte sa tými pozitívnymi.

Kozorožec:
Pre všetkých kozorožcov je nový rok výzvou. Budú nútení zmeniť svoj životný štýl. Začnú častejšie športovať a venovať viac času samým sebe. Nemali by podceniť preventívne prehliadky a dávať si pozor na kríže a krčnú chrbticu. Taktiež je potrebné prijímať dostatok vitamínov, pretože ľudia s týmto znamením budú náchylnejší na rôzne virózy.

Vodnár:
Vodnári by mali tento rok pozorovať svoje telo a tak isto svoju psychiku a nálady. Aj keď sa to nie vždy bude zdať v poriadku, nemusia sa obávať, pretože všetko sa časom zlepší. V polovici roka môže dôjsť k poruchám spánku, no napraví to pravidelný a kontrolovaný spánok. Taktiež je čas nájsť si nového koníčka, ktorý bude slúžiť na relaxáciu a odreagovanie.

Ryby:
Ryby budú tento rok citlivejšie na rôzne závislosti. Preto by si mali určiť svoje hranice a neprekračovať ich. Taktiež je potrebné posilniť svoj imunitný systém, aby sa vyhli rôznym virózam. Okrem iného, by si mali dať pozor na chodidlá a celé dolné končatiny.

ZDROJ: horoskopy.blesk.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com