Horoskop na nasledujúci týždeň. Na čo sa v septembri môžete tešiť a čomu by ste sa mali vyhnúť?

Čo nám prinesie mesiac september? Možno práve horoskop nám pomôže zodpovedať túto otázku, ktorá nás trápi nie len počas septembra, ale každý mesiac.

Blíženci:
September bude pre ľudí v tomto znamení ako hojdačka. Raz lepšie a raz horšie sa budete cítiť najmä v práci. Celkovo sa budete cítiť trochu nevyrovnane, čo môže ovplyvniť vaše hodnotenie situácií, či ľudí. Dávajte si na to pozor, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam.

Býk:
Aj keď vás september bude skúšať, vy to zvládnete. Môže sa stať, že zažijete rôzne nepríjemné udalosti, avšak vďaka vašim ponaučeniam z minulosti ich zvládnete. K vašich známym aj rodine sa správate veľmi empaticky a vďaka tomu od vás dokážu prijať a vypočuť aj nepríjemnú pravdu.

Rak:
Doteraz veci vychádzali akosi samé. September ale nebude pre vás taký ružový mesiac. Budete musieť zamakať a pracovať na sebe. Keď ale tak urobíte, všetko vám pôjde dobre a vás to bude tešiť o to viac. Ak budete cítiť nesúlad medzi tým, čo od vás chcú iní a čo chcete vy, nenechajte sa strhnúť z vašej cesty a od vašich cieľov.

Baran:
Budete mať veľa pracovných povinností, avšak dokážete ich zvládať a vnímať s nadhľadom. Stres vás nepohltí a budete schopný plniť si vaše povinnosti. V spoločnosti ste, ako vždy, veľmi obľúbený a ľudia vás považujú za zábavnú osobu. Počas septembra môžu nastať aj určité komplikácie, ktoré sa budú týkať právnych, či úradných záležitostí. Sebarozvojové aktivity by vám pomohli cítiť sa lepšie.

Panna:
Ak ste sa doteraz cítili bez energie, tak tento mesiac sa to náhle zmení. Budete stíhať toľko pracovných povinností, ako dávno nie. Obdiv si za to vyslúžite aj od vášho okolia a vy sa budete cítiť veľmi dobre. Ku koncu mesiaca bude dochádzať ku vášmu spomaleniu a návratu k normálu.

Lev:
Počas septembra vsaďte na stereotypné činnosti a nesnažte sa vymýšľať nové a kreatívne veci. Ak budete príliš fantazírovať, môže vám to priniesť nejakú nemilú situáciu, ktorá sa bude riešiť veľmi náročne.

Váhy:
Ak máte rozrobené nejaké činnosti, bude fajn ak si ich dokončíte čo najskôr. Pomoc druhých môžete očakávať začiatkom mesiaca. Ak prídete do konfliktu s niekým v práci, pokúste sa vždy tento problém riešiť pokojne a s chladnou hlavou. Stojte si za svojím, avšak neponižujte a neurážajte človeka, s ktorým došlo ku konfliktu.

Škorpión:
Počas septembra dokážete stihnúť množstvo aktivít a povinností, avšak základom je si všetko dobre naplánovať a zorganizovať. Vaša vôľa bude naozaj pevná a preto si vaše plány budete poctivo plniť. Venujte čas aj rodine a priateľom, ktorí si vašu prítomnosť veľmi cenia a užívajú.

Kozorožec:
Okrem energie, ktorú v sebe budete mať na pracovné povinnosti budete schopní počas septembra uskutočniť veľké, ale zároveň veľmi ekonomické zmeny aj vo vašom bývaní. Budete cítiť aj príval kreativity a umeleckého cítenia, ktoré vás obohatí.

Strelec:
Priznať si svoje chyby a slabé miesta je náročné, avšak september je pre ľudí v znamení strelca naklonený práve týmto náročným priznaniam. Práve uvedomenie si svojich chýb vás môže veľmi posunúť a spraviť z vás silnejších ľudí. Ak sa necítite dobre, nerobte žiadne veľké rozhodnutia. Najlepšie bude nechať ich na ďalší mesiac.

Vodnár:
September vám nadelí viacero príjemných udalostí, ktoré sa pre vás stanú veľmi príjemnými spomienkami. Aj keď budete zažívať aj nepríjemné udalosti a chvíle, nebudete si z toho robiť hlavu a budete to vnímať ako niečo dočasné. Ku koncu mesiaca vás naplní obrovská energia a budete sa cítiť schopní meniť svet okolo seba v lepší.

Ryby:Ak ste narodení v znamení rýb, môžete sa tešiť na úspešné pracovné obdobie. September vám prinesie kariérne úspechy, ktoré ste dlho potrebovali! Môže sa stať, že sa dostanete k úlohám po niekom, ktoré budete musieť dlhšie dorábať a dokončovať, avšak vy to hravo zvládnete. Aby ste mali dostatok sily a energie, nezabúdajte na fyzickú aktivitu, ktorá vás bude udržiavať vo forme.

 

ZDROJ:astrohled.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com