Horoskop na nasledujúci týždeň. Na čo sa v septembri môžete tešiť a čomu by ste sa mali vyhnúť?

Illustration of Beautiful Twins Women Cartoon Characters and Gemini Horoscope Zodiac Sign

Zdieľajte článok na

Čo nám prinesie mesiac september? Možno práve horoskop nám pomôže zodpovedať túto otázku, ktorá nás trápi nie len počas septembra, ale každý mesiac.

Blíženci:
September bude pre ľudí v tomto znamení ako hojdačka. Raz lepšie a raz horšie sa budete cítiť najmä v práci. Celkovo sa budete cítiť trochu nevyrovnane, čo môže ovplyvniť vaše hodnotenie situácií, či ľudí. Dávajte si na to pozor, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam.

Býk:
Aj keď vás september bude skúšať, vy to zvládnete. Môže sa stať, že zažijete rôzne nepríjemné udalosti, avšak vďaka vašim ponaučeniam z minulosti ich zvládnete. K vašich známym aj rodine sa správate veľmi empaticky a vďaka tomu od vás dokážu prijať a vypočuť aj nepríjemnú pravdu.

Rak:
Doteraz veci vychádzali akosi samé. September ale nebude pre vás taký ružový mesiac. Budete musieť zamakať a pracovať na sebe. Keď ale tak urobíte, všetko vám pôjde dobre a vás to bude tešiť o to viac. Ak budete cítiť nesúlad medzi tým, čo od vás chcú iní a čo chcete vy, nenechajte sa strhnúť z vašej cesty a od vašich cieľov.

Baran:
Budete mať veľa pracovných povinností, avšak dokážete ich zvládať a vnímať s nadhľadom. Stres vás nepohltí a budete schopný plniť si vaše povinnosti. V spoločnosti ste, ako vždy, veľmi obľúbený a ľudia vás považujú za zábavnú osobu. Počas septembra môžu nastať aj určité komplikácie, ktoré sa budú týkať právnych, či úradných záležitostí. Sebarozvojové aktivity by vám pomohli cítiť sa lepšie.

Panna:
Ak ste sa doteraz cítili bez energie, tak tento mesiac sa to náhle zmení. Budete stíhať toľko pracovných povinností, ako dávno nie. Obdiv si za to vyslúžite aj od vášho okolia a vy sa budete cítiť veľmi dobre. Ku koncu mesiaca bude dochádzať ku vášmu spomaleniu a návratu k normálu.

Lev:
Počas septembra vsaďte na stereotypné činnosti a nesnažte sa vymýšľať nové a kreatívne veci. Ak budete príliš fantazírovať, môže vám to priniesť nejakú nemilú situáciu, ktorá sa bude riešiť veľmi náročne.

Váhy:
Ak máte rozrobené nejaké činnosti, bude fajn ak si ich dokončíte čo najskôr. Pomoc druhých môžete očakávať začiatkom mesiaca. Ak prídete do konfliktu s niekým v práci, pokúste sa vždy tento problém riešiť pokojne a s chladnou hlavou. Stojte si za svojím, avšak neponižujte a neurážajte človeka, s ktorým došlo ku konfliktu.

Škorpión:
Počas septembra dokážete stihnúť množstvo aktivít a povinností, avšak základom je si všetko dobre naplánovať a zorganizovať. Vaša vôľa bude naozaj pevná a preto si vaše plány budete poctivo plniť. Venujte čas aj rodine a priateľom, ktorí si vašu prítomnosť veľmi cenia a užívajú.

Kozorožec:
Okrem energie, ktorú v sebe budete mať na pracovné povinnosti budete schopní počas septembra uskutočniť veľké, ale zároveň veľmi ekonomické zmeny aj vo vašom bývaní. Budete cítiť aj príval kreativity a umeleckého cítenia, ktoré vás obohatí.

Strelec:
Priznať si svoje chyby a slabé miesta je náročné, avšak september je pre ľudí v znamení strelca naklonený práve týmto náročným priznaniam. Práve uvedomenie si svojich chýb vás môže veľmi posunúť a spraviť z vás silnejších ľudí. Ak sa necítite dobre, nerobte žiadne veľké rozhodnutia. Najlepšie bude nechať ich na ďalší mesiac.

Vodnár:
September vám nadelí viacero príjemných udalostí, ktoré sa pre vás stanú veľmi príjemnými spomienkami. Aj keď budete zažívať aj nepríjemné udalosti a chvíle, nebudete si z toho robiť hlavu a budete to vnímať ako niečo dočasné. Ku koncu mesiaca vás naplní obrovská energia a budete sa cítiť schopní meniť svet okolo seba v lepší.

Ryby:Ak ste narodení v znamení rýb, môžete sa tešiť na úspešné pracovné obdobie. September vám prinesie kariérne úspechy, ktoré ste dlho potrebovali! Môže sa stať, že sa dostanete k úlohám po niekom, ktoré budete musieť dlhšie dorábať a dokončovať, avšak vy to hravo zvládnete. Aby ste mali dostatok sily a energie, nezabúdajte na fyzickú aktivitu, ktorá vás bude udržiavať vo forme.

 

ZDROJ:astrohled.cz

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na