Hľadáte lásku? Toto sú znamenia zverokruhu, ktorá sa k sebe najviac hodia! Blíženci si najviac rozumejú práve s týmto znamením..

Baran
Ako Barani ste večné deti a ste plní protichodných emócií. Na jednej strane hľadáte niekoho, kto má charizmu, výraznú osobnosť a niekoho, ku komu môžete vzhliadať, ale na druhej strane potrebujete, aby to isté cítil aj on k vám. Hoci viete, že svet je založený na kompromisoch, celý život hľadáte svoj ideál – pána božského alebo osudovú ženu. Kto je pre vás ten pravý? So Strelcom tvoríte skvelý pár. Obaja ste pozitívne naladení, dokážete sa nadchnúť pre rovnakú vec a nikdy sa spolu nenudíte. So Levom zažijete silnú sexuálnu iskru, ktorá len tak nezmizne. Ak obaja dokážete udržať svoju vzrušivosť na uzde, váš vzťah má veľkú šancu na úspech. S Váhami ste na rovnakej vlne a dokážete sa navzájom tolerovať a výborne dopĺňať. Ak sa dokážete vyrovnať s tým, že s Váhami musíte ísť pomaly, čaká vás harmonická spoločná cesta.

Býk
Ako Býk máte radi stabilné istoty v práci aj v partnerovi. Ideálny je pre vás niekto, kto veľmi dobre vie, čo chce. U mužov hľadáte stabilitu, takt a silné morálne hodnoty. Pre ženy ženskosť, elegancia a silný zmysel pre rodinu. S niekým, koho život je neustála zábava a vzrušenie, sa čoskoro stanete nešťastnými. Kto je pre vás ten pravý? S iným Býkom sa dokonale zhodujete, pokiaľ ide o životné hodnoty a to, čo očakávate od vzťahu. Ale naučte sa občas ustúpiť, inak to medzi vami bude neustále vyvolávať spory o moc. S Pannou si rozumiete v oblasti pôžitkárstva. Obaja zbožňujete dobré jedlo, kvalitnú zábavu a zmyselný sex. Keďže Panna nemá problém podľahnúť vašej panovačnejšej povahe, ťažko by ste mohli mať vedľa seba niekoho lepšieho. So Škorpiónom však budete musieť prácne dolovať spoločné záujmy, ale ako milenec je pre vás neprekonateľný.

Blíženci
Ako Blíženci ste pravdepodobne najpovrchnejšie znamenie zverokruhu. Túžite po pekných veciach, milých slovách a nekonečnej zábave a presne to očakávate aj od svojho partnera. Na druhej strane ste však veľmi prispôsobiví a nikdy by ste svojmu náprotivku nedali najavo, že nie je taký inteligentný alebo úspešný, ako by ste chceli. Kto je pre vás vhodný? S Váhami vytvoríte veľmi harmonický pár, pretože práve Váhy dokážu do vášho chaotického života priniesť krásne a príjemné útočisko pred vonkajším svetom, a preto ju môžete bezvýhradne milovať. S Vodnárom zažijete absolútnu harmóniu duše vo všetkom, čo sa rozhodnete robiť. So Strelcom zdieľate lásku k slobode a nezávislosti, ale obaja budete musieť pracovať na tom, aby ste sa vo svojej slobodomyseľnosti nevzdali viac, ako váš vzťah znesie.

Rak
Ako Rak ste nenapraviteľní romantici a jediná láska, v ktorej vidíte zmysel, je prinajmenšom tá, ktorú mali Rómeo a Júlia. Celý život máte tendenciu naháňať sa za ilúziou. Hľadáte partnera, ktorý je dokonalý, nedostupný, vnútorne rozorvaný a ktorého budete musieť dobývať rovnako ako on vás. Na druhej strane nemáte problém znížiť svoje nároky, ak sa objaví niekto, v kom vidíte aspoň niekoľko z týchto vlastností. Kto je vhodný? So Škorpiónom budete mať celoživotný pocit, že nič nie je isté, čo je presne to, čo potrebujete, aby vzťah nezovšednel. Ryby môžu byť pre vás niekedy príliš tiché, ale ich inteligencia, premýšľavosť a umelecký talent vás nikdy neprestane fascinovať. S Býkom bude váš vzťah pragmatický a trochu nudný, ale jeho osobný šarm a vycibrený vkus sú veľmi podobné vášmu, navyše vám poskytne istotu, ktorú v hĺbke duše potrebujete.

Lev
Levy ako ohnivé znamenie zverokruhu sú vždy plné energie, nadšenia a túžby vrhnúť sa po hlave do niečoho nového. Neznášate, keď máte vedľa seba partnera, ktorý vás nesleduje alebo vidí svet čiernejšie ako vy. Potrebujete energickú osobnosť s pozitívnym prístupom k životu, s ktorou sa budete navzájom inšpirovať a bojovať o miesto na slnku. V opačnom prípade hrozí, že sa začnete nudiť a budete hľadať inde. Kto je pre vás ten pravý? Aj keď si budete s druhým Levom rozumieť a stavať na rovnakých hodnotách, budete sa musieť naučiť ustúpiť. Majte na pamäti, že obaja jednoducho nemôžete vyhrať. Hoci je Baran podstatne temperamentnejší a tvrdohlavejší ako vy, na rozdiel od vás dokáže najprv rozmýšľať a až potom konať. Ak sa zmieriš s jeho tendenciou byť všade prvý, bude ťa inšpirovať a viesť celý život tam, kam by si sa bez neho neodvážil. So Strelcom bude teda váš vzťah jedna veľká jazda na horskej dráhe, ale nesnažte sa ho príliš zviazať, inak hrozí, že vám utečie.

Panna
Ako Panna nemáte radi partnerov, ktorí dobre vyzerajú, ani tých, ktorí o sebe môžu veľa prezradiť. Naopak, hľadáte niekoho, za koho hovoria činy a koho predchádza povesť. Potrebujete vedľa seba milujúceho, rozumného človeka, ktorý má stabilné morálne hodnoty a pre ktorého je rovnako ako pre vás rodina na prvom mieste. Kto je pre vás vhodný? Najvernejšieho partnera, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť a ktorý vás bude bezvýhradne podporovať, nájdete len v znamení Býka. So Škorpiónom máte medzi sebou silné sexuálne puto a dokážete svoj vzťah zorganizovať tak, aby vydržal celý život bez akýchkoľvek problémov. Šarmantní Blíženci vás dokážu rozosmiať a vždy vám zdvihnú náladu, ale niekedy vás pri Blížencoch bodne bolestivé pichnutie žiarlivosti, na ktoré si vedľa nich jednoducho musíte zvyknúť.

Váhy
Ako Váhy máte jasno v tom, čo od svojho partnera očakávate. Musí byť zábavný, sexy a cieľavedomý. Ak spĺňa tieto tri podmienky, môžete veľkoryso prehliadnuť takmer všetky jeho nedostatky. Môžete sa celkom ľahko prispôsobiť záujmom a potrebám osoby, ktorú milujete. Ale dar, ktorý očakávate na oplátku, je nekonečný pocit, že ste milovaní. Kto je pre vás ten pravý? S Vodnárom pocítite pravý význam slovného spojenia „spriaznená duša“. Neustále sa budete mať o čom rozprávať a vždy si budete rozumieť. S Blížencami si budete rozumieť najmä v tom, čo obaja od vzťahu očakávate. Zatiaľ čo on potrebuje byť rozmaznávaný, vy máte nutkavú potrebu rozmaznávať. Takže ste v podstate stvorení jeden pre druhého. S inou Váhou si budete dokonale rozumieť, pretože obaja očakávate od života to isté. Musíte si len nájsť čas jeden na druhého.

Škorpión
V živote Škorpiónov dominuje sex a potreba vo všetkom sa spoľahnúť na svojho partnera. Od svojho partnera očakávate absolútnu dôveru a môžete mu ju dať. Ale keď vám dá dôvod na žiarlivosť, ste schopní spáliť mosty a už mu nikdy neodpustiť. Ideálnym partnerom pre vás je niekto, kto k vám bude vzhliadať, ale zároveň vám dokáže dať jasne najavo, že potrebuje byť rozmaznávaný a že je pre vás tým najlepším partnerom. Kto je pre vás ten pravý? Niekedy sa s Rakom nemusíte zhodnúť v náladách, ale vo všetkom ostatnom je pre vás ideálnym partnerom. Jeho oddanosť a zároveň vedomie jeho kvalít vás nikdy neprestane očarúvať. S Rybami sa veziete na rovnakej vlne tvorivej energie a pochopíte aj svetonázor toho druhého. Iba Škorpióni môžu v Rybách vzbudiť túžbu po naplnení vašich najväčších sexuálnych túžob. S iným Škorpiónom potom budete mať uvoľnený, nekomplikovaný a stabilný vzťah.

Strelec
Ako Strelec hľadáte partnera, ktorý vás bude neustále inšpirovať a motivovať. Hoci ste dosť cieľavedomí, vždy potrebujete vedľa seba niekoho, kto vás „nakopne“ a nasmeruje vpred. Ideálne niekoho, kto sa na vás nebude viazať a dá vám slobodu a dôveru, ktorú tak zúfalo potrebujete. Kto je pre vás ten pravý? S cieľavedomým Baranom si môžete vybudovať intenzívny, ale stabilný vzťah. Naučte sa tolerovať jeho výbušnú povahu a bude tým najlepším partnerom, akého si môžete priať. Hoci s Vodnárom budete väčšinu času snívať a stavať vzdušné zámky, vzájomné potreby a schopnosť dať si voľnosť sú stabilným základom dlhodobého vzťahu. Lev vás môže nasmerovať k vyšším cieľom a úspechom, ktoré by ste bez neho pravdepodobne nedosiahli, ale musíte sa naučiť tolerovať jeho žiarlivosť.

Kozorožec
Ako Kozorožec ste znamenie, ktoré potrebuje istotu a nepúšťa sa do neistých a pochybných projektov. Potrebujete vedľa seba niekoho, kto zdieľa vaše hodnoty, dokáže vás podporiť a dať vám obdiv, po ktorom tak veľmi túžite. Tajne si nie ste istí a máte tendenciu o sebe neustále pochybovať. Vyberte si partnera, ktorý vás dokáže bezvýhradne milovať, pretože na oplátku mu môžete bez preháňania dať všetko, po čom jeho srdce túži. Kto je pre vás ten pravý? S Býkom si môžete navzájom prejavovať obdiv a úctu. Hoci sa váš vzťah môže zdať ostatným nudný, len vy budete vedieť, že stojí na pevných základoch. S Pannou ste obaja workoholici, takže si budete veľmi užívať chvíle, keď môžete prácu hodiť za hlavu a venovať sa jeden druhému. Romantický Rak vás bude bezvýhradne milovať dňom i nocou a ochotne prijme všetky radosti, ktoré mu s nadšením poskytnete.

Vodnár
Ako Vodnári ste nenapraviteľní snílkovia a celoživotní voľnomyšlienkári, ktorí hľadajú partnera, s ktorým by mohli žiť celý život. Potrebujete vedľa seba človeka, ktorý zdieľa váš pohľad na svet, politiku, rodinu a kultúru. Niekoho, s kým môžete snívať a vytvoriť niečo viac ako manželstvo a deti. Celý život hľadáte ideál a radšej budete sami, ako by ste mali ustúpiť zo svojich štandardov. Kto je pre vás ten pravý? S Blížencom si budete rozumieť vo všetkých duchovných oblastiach a vždy sa budete mať o čom rozprávať. Obaja sa však musíte sústrediť na to, aby vzdušné zámky neboli vašou jedinou životnou istotou. So Strelcom sa budete dokonale dopĺňať a inšpirovať, ale občas vás môže prekvapiť, ako veľmi je obľúbený a obdivovaný v spoločnosti a najmä u druhého pohlavia. S Váhami si môžete vytvoriť stabilný, láskyplný domov, do ktorého sa budete radi vracať, napriek svojej voľnomyšlienkárskej povahe.

Ryby
Ako pokojná, vyrovnaná a umelecky nadaná ryba potrebujete vedľa seba niekoho, kto má perspektívu a pre koho život nie je len práca a materiálne veci. Túžite po partnerovi, s ktorým sa budete navzájom inšpirovať, po niekom, kto s vami bude chcieť objavovať všetky tajomstvá sveta a do koho sa budete môcť znova zamilovať aj po dvadsiatich rokoch. Kto je pre vás ten pravý? S inou Rybou môžete vytvoriť dokonalú harmóniu a byť skvelými rodičmi pre svoje deti. Jediné, na čo si musíte dať pozor, je nemať príliš negatívny pohľad na svet. Škorpión vo vás dokáže vzbudiť tie najtajnejšie sexuálne túžby a fantázie a ochotne ich splní. Ak sa chcete nechať rozmaznávať, Škorpión je pre vás ten pravý. S Rakom teda podľa horoskopu lásky vytvoríte dokonale harmonický pár, ktorého vzťah bude postavený na vzájomnom rešpekte a ochote robiť toho druhého neustále šťastným.

 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com