Herec Keanu Reeves udivuje svet ďalšou silnou spoveďou. Tieto slová sa vám zaryjú do hlavy a srdca

Každých pár mesiacov sa Keanu Reeves otvorí pred svetom a zdieľa svoje životné postrehy. Tento je jeho najnovší. Prajeme príjemné čítanie …

„Nemôžem byť súčasťou sveta, v ktorom muži obliekajú svoje ženy ako prostitútky, ktoré odhaľujú všetko, čo by malo byť zahalené. Kde neexistuje pojem česť a dôstojnosť a človek sa môže spoľahnúť iba na tie, čo nám to sľúbi.

Kde ženy nechcú mať deti, a muži nechcú mať rodinu.

Kde hlupáci si myslia, že sú úspešní za volantom ockovho autá a otec, ktorý nemá nič, sa vám snaží dokazovať, že ste nikto.

Kde ľudia falošne ukazujú ako veria v Boha tým, že drží v ruke pohár s alkoholom a nemajú ani poňatia, čo ich viera vlastne znamená.

Kde je slovo žiarlivosť považované za hanebné a skromnosť je nevýhodou.

Kde ľudia zabudli na lásku, ale stále hľadajú pre seba toho najlepšieho partnera.

Kde ľudia opravujú každý nedostatok na ich aute, ale samy vyzerajú tak úboho, že iba ich drahé auto to dokáže zakryť.

Kde chlapci v baroch utrácajú peniaze ich rodičov, opičia sa pri primitívnej hudbe a dievčatá sa do nich kvôli tomu zamilujú.

Kde muži a ženy sú na nerozoznanie a kde všetko toto pohromade sa volá sloboda voľby, ale tí, čo sa rozhodnú pre inú cestu, sú zaškatuľkovaný ako retardovaní tyrani.

Ja som si vybral svoju vlastnú cestu, ale je škoda, že som nenašiel rovnaké pochopenie u ľudí, od ktorých som si to prial … “

zdroj: electropiknik.cz / facebook.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com