Gymnastika tváre proti vráskam: Zaberú pár minút denne, no efekt je viditeľný už po týždni!

Aby sme predišli vráskam a zachovali si krásnu tvár, musíme ju neustále trénovať pretože  svaly rýchlo strácajú pružnosť. Čím skôr začnete s cvičeniami, tým lepšie.

Tvárová gymnastika:
Face building, joga pre tvár alebo gymnastika – nazvite si tieto cviky ako chcete, no podstata je tá istá. Jedná sa o komplex cvičení, ktoré sa zaoberajú všetkými svalmi tváre, zlepšujú krvný obeh a vrátia pokožke zdravú farbu. Taktiež majú na tvár omladzujúci účinok – koža bude natiahnutejšia, vrásky vyhladené a tvár žiarivá.

Nafúknuté líca:
Zhlboka sa nadýchnite nosom a zadržte dych na 3-5 sekúnd. Potom nafúknite líca, vydychujte vzduch cez pery, bez toho, aby ste otvorili ústa.

Vyťahujte kútiky úst:
Nadýchnite sa cez nos a zadržte dych na pár sekúnd. Počas výdychu vyťahujte kútiky úst dvoma prstami dohora.

Vyhladenie vrások na čele:
Na čelo položte druhý, tretí a štvrtý prst a malíček pritlačte na obočie. Zafixujte prsty k čelnej kosti a zatlačte nimi na čelo.

Cvik na oči:
Prsty umiestnite tak, ako vidíte na fotografii. Vašou úlohou je riadne žmurkať očami, aby ste prekonali tlak prstov.

Odstránenie dvojitej brady:
Plynulými pohybmi otočte hlavu na ľavé rameno ako najviac môžete a zhlboka sa nadýchnite. Potom to isté urobte aj na pravú stranu a taktiež hlavu položte na hruď a zhlboka dýchajte.

Bozk:
Široko sa usmejte a potom vytvorte z úst rúrku. Čím je úsmev širší a rúrka je tenšia, tým viac budete zaťažovať svaly a preto dosiahnete lepší účinok.

Čo hovoríte na tieto jednoduché cviky? Snažte sa im venovať tak často, ako môžete, a výsledok vás nenechá dlho čakať. A aké cviky na tvár poznáte vy?

ZDROJtakprosto.cc

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com