Generál Macko adresoval Petrovi Pellegrinimu DRSNÝ ODKAZ: Je čas odísť a začať sa živiť konečne poctivo!

Peter Pellegrini a Strana Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) vyzýva vládu, aby podala demisiu do rúk prezidentky Zuzany Čaputovej.

Hlavu štátu vyzýva, aby následne vymenovala vládu odborníkov, ktorí povedú Slovensko až do predčasných parlamentných volieb. Tvrdí, že vláda zlyhala ako kolektív, ktorý má viesť túto krajinu a dávať ľuďom istotu, že sú v dobrých rukách a má vyvodiť politickú zodpovednosť. Prieskumy podľa neho hovoria o tom, že ľudia vláde nedôverujú a želajú si predčasné voľby.

Predseda strany Hlas-SD Pellegrini hovoril o 6 000 mŕtvych Slovákoch v dôsledku koronavírusu.

Tvrdý odkaz sa mu teraz rozhodol poslať generál Pavel Macko, ktorý si naozaj nedával servítku pred ústa.

Jeho status prinášame v plnom znení:

Komentár k videu Petra Pellegriniho o 6000 mŕtvych
Čoho sa vlastne bojíte a čo chcete prekričať, pán poslanec Pellegrini? Za 12 rokov sa Vaša východniarska skupina celkom dobre nabalila v zdravotníctve, zatiaľ čo Vy osobne ste asi robili mapy plesní v nemocniciach.
Súčasná vláda má svoju časť zodpovednosti za to, že pandémiu nezvláda. Nie je jediná na svete. Ale ak zomiera každý tretí pacient v našich nemocniciach, to nie je dôsledok 10 mesiacov tejto vlády, ktorú chcete zo strachu pred spravodlivosťou zvrhnúť. Je to jednoznačne dôsledok katastrofálneho stavu zdravotníctva po Vašich vládach.
Moja manželka pracuje celý život v zdravotníctve za almužnu 700 eur/mesačne, pán Pellegrini. V podmienkach, v ktorých by ste Vy vo Vašom na mieru upravenom obleku nevydržali ani 24 hodín. Vaši spoluakcionári Smeru mali obrovský biznis v zdravotníctve a zdravotníckom zásobovaní. Riadili a vyťažovali ho. Presne ako naznačil Váš tútor a bývalý šéf pri popíjaní coca coly v konšpiračnom byte jedného tiežpodnikateľa.
Tisíce zdravotníkov medzitým padali na ústa a Vy ste vešali záclony, lebo to dobre vyzeralo na Vašom Instagrame. Dnes sú títo zdravotníci stále v tom zdravotnom systéme, ktorý Vaši ľudia vyrabovali. Robia čo sa dá a zachraňujú životy z posledných síl na úkor vlastného zdravia a zdravia svojich rodín. Za smiešnu almužnu, zatiaľ čo Vy si platíte (?) honosnú centrálu a luxusné papalášske SUV-čka Hlasu a Vaši spojenci spisujú podnet na ústavný súd o nehumánnosti zabavovania nakradnutých milónov Vašich ľudí.
Vaši nominanti v bezpečnostných zložkách, ktorí kryli kde koho z Vašich kruhov, zarábali státisíce z daní od občanov a ďalšie milióny si ulievali zo spolupráce s mafiou a Vašimi sponzormi. Nemáte najmenšie právo vykrikovať o zodpovednosti za smrť 6000 ľudí, lebo máte v tom aj Vy stranícky a priamo osobný spolupodiel, pane.
Mám dve otázky, pán Pellegrini:
1) Ak si Vaši nominanti v štátnych inštitúciách vyberali bokom milióny, koľko sa ušlo ich sponzorom, ktorí ich do pozícii nominovali a verejne im ďakovali za prácu?
2) Koľko sa za Vašich vlád odlialo zo zdravotníctva, ktoré dnes kolabuje a Vy tancujete na hroboch 6000 mŕtvych?
Mali by ste stiahnuť svoje buričské video, podrobiť sa sebareflexii a odísť z verejného života aj s Vašimi kamarátmi. Je čas začať sa živiť poctivo za pár drobných, ako to musí robiť väčšina občanov, ktorých sa snažíte zasa oklamať.
zdroj: SITA, Pavel Macko

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com