Frázy, ktoré používajú muži, ktorí vás prestanú ľúbiť. Ak niektorý z týchto bodov spozorujete, dajte si pozor!

Stáva sa, že vzťah medzi dvomi ľuďmi prudko ochladne. Niekedy sa nevedeli jeden druhého nabažiť, a teraz sa na seba ledva pozrú. Prečo sa to deje? Občas nie sú niektoré vzťahy dostatočne silné, aby vydržali, inokedy vzniká medzi dvomi ľuďmi konflikt, ktorý nedokážu prekonať.

Láska medzi mužom a ženou:
Uvedomiť si, že už nemáte záujem o svojho milovaného, je mimoriadne nepríjemné. Ale je lepšie tomu porozumieť hneď, ako žiť dlho v omyle. Frázy, ktoré používajú muži, keď prestanú ľúbiť:

„Pozri sa, ako vyzerá ona.“:
Milujúci muž nebude nikdy porovnávať svoju ženu s niekým iným. Ten, kto porovnáva, podvedome hľadá lepšie a toto porovnávanie len naznačuje, že mu nevyhovujete.

„Dnes budem meškať.“:
Ak tieto slová počúvate často, znamená to, že tráviť čas s niekým iným je pre neho zaujímavejšie ako s vami. Nemusí to hneď znamenať, že má milenku, možno sú to len priatelia a osobné záujmy. V každom prípade je toto „oneskorenie“ niečo, čo nemôže alebo nechce s vami zdieľať.

„Sám rozhodujem, čo urobím.“:
Keď povie muž túto vetu, neznamená to, že chce byť nezávislý. Znamená to, že sa o váš názor veľmi nezaujíma a chce zdôrazniť jeho autonómiu.

„Musíme si dať pauzu.“:
Pochybuje o svojej voľbe, má pocit, že musí byť sám, aby zistil, či mu budete chýbať. Možno je unavený z napätia a chce si dať pauzu v nádeji, že čas vženie do vzťahu pokoj.

„Nezaujíma ma, čo si myslíš.“:
Otvorene vám hovorí, že s vaším názorom už viac nepočíta. Od človeka, ktorý hovorí takéto veci, musíte čím skôr uniknúť.

Zmysel vzťahu medzi mužom a ženou sa stráca, keď sa medzi nimi stráca dôvera. Preto je lepšie hovoriť úprimne a nahlas o problémoch, pretože tým môžete všetko napraviť.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com