Fotky ľudí pred a po, ktorí skoncovali s alkoholom. Ten rozdiel je priam neuveriteľný

“Všetkého veľa škodí”. Toto pravidlo je nám známe už od útleho veku pri každej činnosti, ktorú vykonávame, či už je to šport alebo nejaké mimoškolské/mimopracovné aktivity. Obzvlášť to platí pri pití alkoholu.

Všetci by sme mali vedieť najmä zdravotné negatíva tejto nenápadnej závislosti. Medzi najdôležitejšie patrí napríklad vysoký krvný tlak, ktorý spôsobuje infarkt alebo aj mŕtvicu. To veru nie je žiadna sranda. Ak sa nad tým zamyslíte, koľko ľudí si dobrovoľne a ešte aj za peniaze kupuje tieto ochorenia tým, že si dajú denno-denne za pohárik.

Keď sa mu narodila dcéra, prestal piť. Dnes je tomu viac ako 5 rokov

 

15 mesiacov abstinencia a cvičenia

 

V 14stich sa vykašlala na školu, bojovala s alkoholizmom a depresiami, takto vyzerá dnes o 15 rokov neskôr

Je dôležité spomenúť aj to, že práve alkohol je nenápadný zdroj priberania. V pól litry piva sa nachádza cca 200 kalórií a v 100 g vodky, nájdete až 230 kalórií. O tomto fakte svedčia aj fotografie nižšie a príbehy ľudí, ktorí sa rozhodli skoncovať s alkoholom a podarilo sa im za krátky čas zhodiť veľké množstvo prebytočných kíl. Nebudete veriť vlastným očiam. Do toho!

Tieto obrázky by vám mali byť skutočnou inšpiráciou pre to, aby ste prestali s každodenným možno aj úplným pitím alkoholu. Je až šialené, čo sa s vašim telom deje počas jeho konzumácie. To si však neuvedomujeme, až pokým sa nedostaneme do nemocnice s nejakou ťažkou chorobou alebo si nebude vedieť zaviazať ani šnúrky, kvôli nadmernej váhe, ktorú práve tento nápoj spôsobuje.

ZDROJboredpanda

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com