Fotka dievčatka, ktorá sa jej matke zdala na prvý pohľad zábavná, avšak jej skutočný význam ju zaskočil.

Prvý dojem na prvý pohľad, môže byť veľmi zavádzajúci. Nech sa jedná o čokoľvek. Ľudia si radi vytvárajú domnienky a radi si dotvárajú príbehy o tom, čo vidia. Tak isto si niečo úplne iné myslela aj matka trojročného dievčatka, ktoré našla stáť na záchodovej mise.

Zdalo sa jej to samozrejme najprv veľmi smiešne a preto dievčatko odfotila a chcela túto fotku poslať svojmu manželovi. Myslela si, že jej dcérka sa zabáva, že vymýšľa nejaké detské šibalstvá. Skutočnosť ju však veľmi zaskočila.

Keď sa svojej dcérky pýtala prečo tam stojí, odpovedala niečo, čo by ste od trojročného dievčatka určite neočakávali ani vo sne. Svojej matke povedala, že tam stojí aby si nacvičila, čo má robiť v prípade uväznenia na toaletách. Dievčatko si tento nápad donieslo zo škôlky, kde sa učili robiť podobné cvičenia v prípade, žeby nastala situácia rukojemníctva.

Matka dievčatka bola zdesená. Myslela si, že sa za týmto gestom skrýva len akási detská hravosť a šibalstvo, avšak po odpovedi jej dcérky bola táto ilúzia preč. Rozhodla sa preto túto fotku aj s popisom uverejniť na facebooku, ako posolstvo, nad ktorým sa určite oplatí zamyslieť sa.

Fotka dievčatka s matkiným popisom sa nám snaží povedať o tom, že nie všetko je také, ako sa na prvý pohľad javí. Snaží sa upozorniť na to, čo robia politici a aké nebezpečenstvo plynie z ich rozhodnutí. Trojročné deti by sa určite nemali učiť, čo robiť v prípade uväznenia na toalete, avšak pri šialenej dobe ktorú žijeme, sa ich „hra“ posunula až sem.

ZDROJboredpanda.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com