Exnovinárka Ghannamová: DESIVÉ svedectvo prečo odmietajú prijať seniorov do nemocníc!

Bývalej novinárke a riaditeľke Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior Anne Ghannamovej praskli nervy. Tvrdí, že sme vo vojne.

Jej status prinášame v plnom znení:

ODSÚDENÍ NA SMRŤ
Toto je reálna vojna. Bojujeme o vakcíny a doplácajú na to najslabší. Iba 184 zariadení sociálnych služieb z 563 bude ku koncu tohto týždňa zaočkovaných. Výsledok? V covidových zariadeniach umierajú seniorskí klienti, ktorých nemocnice odmietajú prijať. Skúsenosť jednej riaditeľky zariadenia: po pracovníkoch RZP jej z dispečingu hovoria, že má z piatich klientov, ktorí potrebujú odvoz do nemocnice vybrať jedného, krorý má šancu prežiť. A po 15 minútach, keď už je klient v sanitke sa rozhodnutie mení: “vyložte TO! Nemáme lôžka”. Že TO!!! Je mi zle. Toto už nie je ani Bergamo. Toto je džungla v realite a pretvárka humanity pred kamerami. Za toto odmietame ako poskytovatelia sociálnych – opakujem sociálnych služieb, niesť zodpovednosť.
Vyzývame ministra zdravotníctva, aby povedal ľuďom a príbuzným našich klientov pravdu: že im nebude poskytnutá zdravotnícka starostlivosť, lebo nemôžu v obsadenosti prekročiť 4000 lôžok!
Že odsudzujú nakazených klientov v zariadeniach sociálnych služieb na smrť.
Alebo sa konečne zobudia, prestanú meniť rozhodnutia v očkovcej stratégii a urýchlene zaočkunú klientov v zariadeniach sociálnych služieb.
Verte, až potom čísla úmrtnosti začnú klesať.

ODSÚDENÍ NA SMRŤ
Toto je reálna vojna. Bojujeme o vakcíny a doplácajú na to najslabší. Iba 184 zariadení sociálnych…

Uverejnil používateľ Anna Ghannamová Utorok 16. februára 2021

zdroj: FB Anna Ghannamová

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com