DRÁMA V NOVOM MESTE NAD VÁHOM: Nadrogovaný syn zadržiaval rodičov, porezal policajta!

DRÁMA V NOVOM MESTE NAD VÁHOM: ZASIAHNUŤ MUSELI KUKLÁČI
Policajný vyšetrovateľ z Nového Mesta nad Váhom obvinil zo zločinov obmedzovania osobnej slobody a útoku na verejného činiteľa 36-ročného muža z Nového Mesta nad Váhom.
Obvinený muž v čase, keď mal byť intoxikovaný doposiaľ presne nezistenou látkou sa mal zmocniť svojich rodičov, ktorí pre neho žiadali príchod rýchlej zdravotnej pomoci. Mal sa zavrieť s rodičmi v byte, vstupné dvere bytu zabarikádovať nábytkom a brániť rodičom opustiť byt.
Na miesto sa v krátkom čase dostavili policajti. Zasahujúcim policajtom sa mal vyhrážať, že pokiaľ neodídu použije voči nim nôž. Policajti po neúspešnom vyjednávaní vykonali služobný zákrok, počas ktorého obvinený nožom poranil jedného zo zasahujúcich policajtov. Jeho rodičia našťastie neutrpeli žiadne zranenia. Zranenie policajta si však vyžiada 12 dňovú práceneschopnosť.
Policajti ďalej zistili, že obvinený muž mal v byte prechovávať dve injekčné striekačky s obsahom neznámej kryštalickej látky a zelenú sušinu. Tieto v zmysle zákona zaistili a zaslali na expertízne skúmanie. Podľa výsledkov expertízy vyšetrovateľ rozhodne, či obvinenému nepribudne obvinenie aj z drogovej trestnej činnosti.
Obvinenému za uvedené skutky v prípade, že ho súd uzná vinným, v zmysle zákona hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com