DRÁMA V BRATISLAVE: Muž vyhodil z bytu priateľku a ich deti, z balkóna lietal aj nábytok! Zasahovali kukláči!

Hliadky bratislavskej PMJ ako aj obvodného oddelenia PZ v Petržalke boli v piatok (25.02.2022) vyslané na základe oznámenia na Halovu ulicu.
Krátko po 06.45 h tam mal 36-ročný muž vyhodiť z ich spoločného bytu svoju priateľku ako aj ich spoločné deti, zamknúť sa a začať vybavenie bytu ničiť. Policajti sa po príchode na miesto oznámenia snažili skontaktovať s mužom, ten však nekomunikoval a z vnútorných priestorov bytu bolo počuť rozbíjanie nábytku. Muž z balkóna na ulicu vyhadzoval rôzne časti nábytku, skrine, kolobežku ako aj oblečenie.
Na miesto sa dostavili aj vyjednávači Pohotovostného policajného útvaru Bratislava, ktorí sa snažili s mužom nadviazať konakt, ten však na opakované výzvy nereagoval. Po chvíli bolo z bytu cítiť zápach, ktorý pripomínal dym. Nakoľko vznikla dôvodná obava že je ohrozený život osoby v byte, ako aj dôvodná obava o život a zdravie obyvateľov domu, policajti vyžili zákonné oprávnenie otvoriť byt. Následne vo vnútorných priestoroch spacifikovali 36-ročného muža.
Ten bol prevezený privolanou RZP do jednej z bratislavských nemocníc. Byt si následne prevzala mladá žena spolu s deťmi, ktorá si ho následne aj zabezpečila.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com