Dovolenka v Benátkach sa skončila tragédiou: Slovák (†22) vypadol z okna luxusného hotela!

Nešťastná udalosť ukončila dovolenku v Benátkach pre mladého muža. Neprežil pád z okna miestneho luxusného hotela. Podľa predbežných informácií nešlo o samovraždu, ale o nešťastnú náhodu.

Tragédia sa odohrala priamo v srdci rozprávkových Benátok. Dvadsaťdvaročného mladíka našli na vnútornom nádvorí honosného hotela Bauer. Záchranári sa pokúšali oživiť mladého muža oblečeného len v spodnom prádle, ale bezvýsledne.

Na miesto činu vyrazila policajná jednotka, ku ktorej sa čoskoro pripojili aj kriminalisti, ktorí preskúmali priestor na dvore aj izbu mladého muža, informovali noviny.

Ten istý denník tiež spresnil, že muž bol skutočne slovenským občanom. Talianske médiá informovali len o tom, že muž pochádzal z východnej Európy. Mladý muž mal byť v Benátkach na dovolenke so svojimi priateľmi.

Mladík pravdepodobne vypadol z okna nešťastnou náhodou, nechcel spáchať samovraždu. Nehoda bola smrteľná najmä preto, že nešťastník spadol z piateho poschodia.

Hotel Bauer, v ktorom sa nehoda stala, je päťhviezdičkový luxusný hotel v centre mesta, neďaleko Námestia svätého Marka.

zdroj: blesk.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com