Domáce násilie nemá byť tolerované. Táto žena sa rozhodla proti nemu bojovať tak, že zverejnila svoj príbeh!

Paola zažila týranie od svojho partnera a rozhodla sa zdieľať s ľuďmi svoj príbeh, aby dodala odvahu ženám, ktoré zažívajú to isté čo ona. Sama totiž vie, aké je ťažké odpútať sa od takého človeka, najmä, ak spolu majú ešte aj dieťa.

Paola sa spoznala s Rodrigom v práci, okamžite sa zamilovali a čoskoro spolu čakali dieťa. Rodrigo sa zozačiatku javil ako slušný a milý muž. Počas tehotenstvo sa ale stalo niečo, čo Paole nikdy nenapadlo. Keď bola v druhom mesiaci tehotenstva, tak ju Rodrigo udrel do brucha fľašou od piva. Keď vytriezvel veľmi sa jej ospravedlňoval a sľuboval že sa to už viac nestane.

O pár dní ju ale udrel znova, a tentokrát jej dal facku. Paola sa zbalila a utiekla od neho. Bola pripravená na to, že bude svoje dieťatko vychovávať sama, ale do života jej prišiel nový muž. Znova sa zamilovala a bola šťastná. Keď porodila svojho synčeka prišiel za ňou Rodrigo do nemocnice. Personál ho k nej ale nepustil, a tak sa veľmi rozčúlil a rozbíjal stoličky a vykrikoval.

Keď sa však Paole rozpadol vzťah, tak ju nenapadlo nič lepšie, ako sa vrátiť k Rodrigovi. Tvrdil jej, že sa zmenil. Paola chcela, aby mal jej synček otca, a tak sa k nemu znova nasťahovala.

Rodrigo sa správal ako dobrý otec. Staral sa o chlapčeka aj o Paolu. Táto idylka ale netrvala dlho. Raz sa chlapček vrátil domov k mame s plačom, a keď sa ho pýtala čo sa stalo, povedal jej, že ho otec udrel do bruška a potom aj do tváre. Keď to vytýkala Rodrigovi, tak sa rozčúlil a začala nadávať a ničiť všetko okolo seba. Paola bola vystrašená a aj so synom od neho utiekla. Súd dokonca vydal aj zákaz približovania, aby boli obaja v bezpečí.

O pol roka mal ale Rodrigo vážnu nehodu na motorke. Po nej sa ozval Paole, že to úplne zmenilo jeho pohľad na život, a že mu je ľúto, čo im robil. Tvrdil, že sa to už nikdy nestane a prosil ju, aby sa k nemu vrátili. Paola sa znova dala presvedčiť a vrátila sa k nemu.

Hneď prvý deň ale nastalo peklo. Keď sa Paola vrátila domov z práce, tak jej Rodrigo hneď začal vyčítať, že si ho nevšíma. Nahnevalo ho, že si nevšimla, že sa kvôli nej pekne obliekol a učesal. Tak veľmi ho to rozčúlilo, že ju hodil na zem a začal mlátiť. Dokonca sa jej vyhrážal, že ju zabije.

Paola mala jediné šťastie, a to, že si susedia všimli hluk a krik z ich domu, a tak zavolali políciou. Keď prišli, Rodriga od Paoli odtrhli a ju odviezli do nemocnicu. Skončila s prasknutou lebkou, zlomenými rebrami a vybitými zubami. Jej tvár bola jedna veľká modrina.

Paola sa konečne naučila, že keď na ňu raz muž položí ruku, tak by mu nikdy viac nemala veriť. Naučila sa, že takýmto mužom je lepšie sa vyhýbať. Z tohto príbehu je dobré si vziať ponaučenie, pretože týranie a domáce násilie nie je niečo, čo by malo byť tolerované.

ZDROJ deldette.dk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com