Domáce masky na tvár, ktoré vás zbavia previsnutej kože, či vrások. Ako bonus dodajú tvári potrebnú elasticitu pre mladistvý vzhľad

Nemôžeme sa vyhnúť zmenám súvisiacim s vekom. Je pravda, že môžeme starnúť pomaly, no nikdy sa tento proces nezastaví. Hovorí sa, že v každom veku musíme byť schopní prijať seba tak, akí sme.

To však neznamená, že by ste sa mali vzdať starostlivosti o seba. Odporúčame vám raz za čas si vytvoriť skvelé masky na tvár. My vám prinášame zopár tipov. S pomocou masiek s vhodne vybranými zložkami, môžete zvýšiť elasticitu pokožky a postupne upravovať jej kontúry, či zbaviť sa previsnutej kože a tucet vrások.

Smotanová:
Použite kyslú smotanu. Zmiešajte lyžicu mliečneho výrobku s lyžičkou citrónovej šťavy. Aplikujte masku na tvár a vydržte pol hodiny. Dokonca môžete pridať pár kvapiek esenciálneho oleja z pomaranča alebo levandule.

Ovsená:
Na posilnenie epidermálnej vrstvy, zmiešajte pár polievkových lyžíc ovsených vločiek so 100ml vriacej vody. Pridajte vyšľahané bielko a tekutý med. Zmes odložte na 20 minút a potom si ju naneste na pokožku a nechajte pôsobiť pol hodiny. Odporúča sa po tejto maske umyť mliekom.

Bielkovinová:
Obyčajné bielko zvyšuje elasticitu pokožky a zaručuje jej okamžité vypínanie. Zmiešajte bielko s 0,5 čajovou lyžičkou vitamínu E a niekoľko kvapiek pomarančovej alebo citrónovej šťavy. Zmes vmasírujte na očistenú pleť tváre, krku a dekoltu. Keď zaschne, opláchnite tvár teplou vodou a aplikujte hydratačný krém.

Cukrovo-žĺtková:
Pre rýchle omladenie použite nasledujúcu masku na upnutie oválnej tváre: rozšľahajte žĺtok s lyžičkou cukru. Naneste zmes v kruhovom pohybe na kožu a nechajte pôsobiť 7 minút. Opláchnite teplou vodou a použite krém.

Banánová:
Tento domáci krém na tvár je vhodný na každodenné použitie a vyživuje pokožku množstvom užitočných látok. Vidličkou rozmiešajte polovicu zrelého banánu. Pridajte 2 polievkové lyžice plnotučnej sladkej smotany. Miešajte do hladka. Pridajte kapsuly vitamínu E a masku aplikujte na tvár po dobu jednej hodiny.

Medová:
Ak chcete obnoviť obrys tváre a zvlhčiť pokožku, zmixujte 2 polievkové lyžice tekutého medu so šľahačkou a polkou avokáda. Aplikujte masku na 20 minút a potom ju opláchnite. Po prvej aplikácii sa pokožka stane mäkkou, hladkou a vláčnou.

Škrobová:
O výhodách škrobu sa veľa rozpráva. Často sa používa pri príprave domácich masiek na utiahnutie vädnúcej kože. Zmiešajte lyžicu škrobu v 100ml studenej vody. Zohrejte si 400ml vody, odstavte ju a potom pridajte lyžicu kyslej smotany a päťkrát viac mrkvovej šťavy. Nanášajte 20 minút a potom masku zmyte.

Je omnoho efektívnejšie používať jednu masku po celý týždeň (až 3-krát). Umožníte tak jej zložkám hromadiť sa v správnom množstve a priniesť požadovaný efekt. Od budúceho týždňa môžete pokračovať v aplikácii ďalšej domácej masky. Nevzdávajte sa, vaše výsledky sa dostavia mesiac po používaní masiek.

ZDROJsovkusom.ru

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com