DÔLEŽITÉ! Mamička zdieľa video zo šmýkačky, aby varovala ostatných rodičov: TOTO nikdy nerobte!

Shona spolu so svojím partnerom a jedenapolročným Georgeom sa vybrali na veľké detské ihrisko, kde strávili spoločný rodinný deň. Už sa chystali odísť, keď George trval na tom, že chce ísť dolu veľmi veľkou šmykľavkou.

Ako uvádza Shona:

„Nemyslela som si, že si tam zlomí nohu. Boli sme na rodinnom výlete v zábavnom parku a práve sme sa chystali odísť. Môj syn kričal, že chce ísť na šmýkačku, tak som partnerovi povedala, že pôjdem s ním a pôjdeme. 

Geroge má len rok a pol, takže som sa necítila bezpečne, aby som ho nechala spustiť sa po šmykľavke samotného, tak som ho posadila pred seba, medzi nohy a išli sme. Noha sa mu zasekla a zlomila takýmto jednoduchým spôsobom.

Keď sme prišli do auta, George prestal plakať a cestou domov zaspal, takže sme si mysleli, že je všetko v poriadku. Až keď sme prišli domov a syn sa zviezol z pohovky a prevrátil sa, zistili sme, že sa neudrží na nohách. Okamžite sme ho vzali na pohotovosť a mysleli sme si, že ide o natiahnutie alebo podvrtnutie.

Nikdy by nás nenapadlo, že nám lekári povedia, že má zlomenú nohu. Chceme sa podeliť o toto video, aby sme zvýšili povedomie o tom, ako ľahko sa môže stať nehoda a ako môže byť niečo také nevinné veľmi nebezpečné. Zvyčajne si myslíme, že sa nám niečo také nestane, ale ukazuje sa, že sa to môže stať každému.“

Na záberoch, ktoré zdieľa Shona, môžete dokonca vidieť (a počuť) presný moment, keď sa Georgeovi zlomí noha.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com