Dojímavá fotografia hasiča po dopravnej nehode obletela celý svet. Toto su praví hrdinovia!

Na svete máme práce, ktoré by pre daného človeka mali znamenať a predstavovať hlavne povolanie zachraňovať ľudské životy. Medzi ne patrí aj povolanie hasiča. Tí riskujú každý jeden deň na úkor života druhých. Nie jeden z nich by však súhlasil, že zachrániť ľudský život je ten najsilnejší moment aký môžu zažiť.

Istú situáciu prežili aj hasiči z amerického štátu Tennessee, ktorí zachraňovali tehotnú ženu, ktorá bola súčasťou nehody. Okrem nej, boli v aute ešte jej ďalšie 3 deti. Matka bola zmätená a v šoku, pretože mala bolesti brucha.

Jej dcéry boli v poriadku až na tú najmenšiu. Tá podľa slov hasiča Chrisa Blazeka veľmi kričala. On ju následne rýchlo vybral z auta a skontroloval či je zdravotne v poriadku. Keď ju skontroloval, pozrel sa na svojich kolegov aby sa uistil, že majú všetko pod kontrolou. V tom momente si položil dievčatko do svojho náručia, ktorá v momente zaspala.

Fotografia spiaceho dievčatka v náručí odvážneho hasiča obletela celý svet, vďaka sociálnej sieti, kde ju hasiči zverejnili. A ako povedal sám Chris: „ Presne moment, ako bol tento ma usvedčuje v tom, že práca, ktorú robím má zmysel.“  

ZDROJ facebook.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com