Dojemný videoklip Michaela Bubleho vháňa slzy do očí rodičom na celom svete!

Kanadský spevák Michael Buble je osobnosť, ktorú pravdepodobne netreba predstavovať. Z jeho nádherného hlasu behá mnohým ľuďom mráz po chrbte. Michael Buble teraz dojíma tisíce rodičov k slzám svojím dojímavým videoklipom k piesni „Forever Now“.

Pieseň rozpráva o láske rodičov k ich deťom. Text piesne si môžete vypočuť: „Stretol som ťa len včera. Otvoril si oči a ja som spoznal tvoju tvár. Vieš, že som na teba čakal. Budeme vás chrániť.“

Pieseň sprevádza videoklip, v ktorom môžeme vidieť, ako sa detská izba mení v čase. Od vzhľadu kolísky až po neporiadok tak typický pre tínedžerov. Videoklip bol zverejnený v marci, ale v čase, keď sa deti vracajú do školy, sa pieseň stala skutočnou senzáciou na internete. Možno je to všetko spôsobené obrovskými pocitmi, ktoré sprevádzajú rodičov, keď pustia svoje deti do školy.

Rodičia musia mať vždy na pamäti, že príde čas, keď ich deti budú dostatočne samostatné na to, aby si založili vlastné rodiny. A to je pravdepodobne najdojemnejší aspekt rodičovstva.

Pozrite si toto krásne video a vypočujte si túto nádhernú nahrávku. Ak vás to dojme, nezabudnite sa o to podeliť ďalej!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com