Dojemný príbeh lásky medzi mužom a psom. Aj bezdomovci majú srdce na správnom mieste!

Keď sa povie bezdomovec, každý si predstaví špinavú trosku, nasiaknutú alkoholom, bez štipky slušného správania, ktorá sa povaľuje na lavičkách v parkoch a na železničných staniciach. Keď zamestnanci psieho útulku našli ráno na chodníku spiaceho bezdomovca, mysleli si, že je opitý, a nevšimli si ho. Pravda však bola úplne iná…

Bezdomovec hľadal svojho najlepšieho priateľa, psa, ktorý sa stratil. Muž minul všetky svoje peniaze na autobusový lístok, aby sa dostal do útulku. Zamestnanci boli jeho činom takí dojatí, že sa rozhodli pomôcť mu nájsť psa, ktorý sa, žiaľ, nenachádzal v ich útulku. Zistili však, že je v inom útulku na druhom konci mesta. Bezdomovec im poďakoval a chystal sa na veľmi dlhú cestu pešo. Nakoniec jeden zo zamestnancov dal bezdomovcovi peniaze na autobus. Muž nakoniec svojho psa našiel. Dúfame, že vďaka tomuto krásnemu príbehu si budete viac všímať svoje okolie.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo “ To sa mi páči“ a zdieľať ho s priateľmi a rodinou na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com