Dojemný príbeh: Auto musel predať, aby mal na liečbu rakoviny manželky. Teraz mu to isté auto deti kúpili ako vďaku za to, čo spravil

Štvorčlenná rodina pochádza z Texasu. Wesley, hlava tejto domácnosti, vlastnil Mustang GT z roku 1933. Ako vášnivý autičkár si toto auto veľmi cenil. Bol naň hrdý a vystatoval ho pri každej jazde po uliciach San Antonia. Mustang mal aj meno, jeho majiteľ auto volal Christina, podľa postavy z románu Stephena Kinga.

Lenže rodina sa dostala do ťažkostí. Wesleyho manželka dostala rakovinu. Wesley bol nútený svojho štvorkolesového miláčika predať. Je samozrejmé, že život manželky mu bol prednejší. Peniazmi z predaja zaplatil jej liečbu. Wesley hovorí, že to bola jednoznačná voľba. Účty sa kopili a ťažká situácia mu nedali na výber.

Wesleyho synovia vyrástli a chceli nájsť spôsob, ako otcovi povedať veľké ďakujem. Vychoval ich a kvôli jeho rozhodnutiam sa mu úspešne podarilo zachrániť ich matku. Úspešne našli kontakt na osobu, ktorej v minulosti Mustang predali. Dozvedeli sa kontaktné údaje a aj to, že má finančné ťažkosti a hľadá niekoho, kto by auto odkúpil. Na tejto kúpe
sa, samozrejme, okamžite dohodli.

Mustanga darovali Welseymu jeho synovia, ako veľké prekvapenie. Vzniklo z toho aj video, ktoré nakrútil jeho syn a neskôr ho zverejnil aj na sociálnej sieti. Weysleyho žene sa podarilo rakovinu prekonať a o sedemnásť rokov na to, sa mu vrátilo to, čoho sa musel vzdať.

Dnes si rodinka šťastne nažíva, spolu s Christinou, a nesie odkaz, že šťastné konce existujú. Zdieľajte tento príbeh, ak sa vám páčil. 

ZDROJ facebook.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com