DOJEMNÉ VIDEO: Dôkaz, že aj zvieratá majú city ako ľudia. Keď psíkovi odviedli kravu, ktorá ho vychovalal, pustili sa mu slzy…

V prírode a zvieracej ríši je všetko možné. Stále sme obklopení novými a novými udalosťami, ktoré nám dokazujú, že zvieratá nie sú veci a majú naozajstné city. Psík Rookie je toho príkladom. Vychovala ho hnedá krava, ktorú si zamiloval od prvej chvíle. Čas strávený s ňou si naozaj užíval.

Nekonečné chvíle spolu, vystriedal moment, kedy rodina, v ktorej si tieto zvieratká nažívali, musela kravu predať. Nedá sa opísať, aký smútok psík zažíval. Celé hodiny vyl, štekal a “plakal”. Majitelia si naozaj nevedeli dať rady.

Napokon sa všetko na dobre obrátilo, keď sa jedného dňa krava vrátila. Vo chvíli, kedy to Rookie zacítil zareagoval tak, akoby nikto nečakal. Vrátenie kravy späť do hospodárstva rodiny, bolo gesto, ktoré domácim pridáva na charaktere. Pohľad na utrápené zviera, už vraj ďalej znášať nemohli.

Nadšenie psíka bolo neopísateľné. Roztopí to srdce aj tým najsilnejším povahám. Pri príchode kravy späť na statok, psík nevedel čo od šťastia. Kravu uviedol znova na svoje staré miesto v stodole, kde trávili nekonečné hodiny vylihovaním.

Majitelia statku, sprvu nadšení neboli, pretože starať sa o dve kravy je naozaj náročné, no psík ich dojal natoľko, že mu kamarátku vrátili späť domov.

ZDROJ: youtube.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com