DNES JE MAGICKÝ DÁTUM 2.2: Sekvencia 2-2 oznamuje niečo DÔLEŽITÉ, TU JE TO, ČO MUSÍTE UROBIŤ, ABY STE V ŽIVOTE ŠŤASTNÍ!

02.02.2023. je „zrkadlový“ dátum a verí sa, že takéto dátumy sú predzvesťou zmien v živote a môžu výrazne ovplyvniť osud.

Sekvencia 2-2 vás prinúti prehodnotiť svoje hodnoty a život všeobecne. Niekto si uvedomí svoje chyby, ktoré predtým popieral, niekto si uvedomí, že sa od začiatku uberal nesprávnym smerom, a radikálne zmení trajektóriu svojho vývoja. V „zrkadlových“ údajoch nám vesmír môže posielať určité znamenia, ktoré by sme si mali všimnúť.

V numerológii existujú takzvané „zrkadlové“ dátumy, ktoré sa navzájom zrkadlia ako v zrkadle. Prvý takýto deň vo februári pripadá na 2. februára 2023.

Predpokladá sa, že tieto dátumy sú predzvesťou životných zmien a môžu významne ovplyvniť osud.

Sekvencia 2-2 vás prinúti prehodnotiť svoje hodnoty a život vo všeobecnosti. Niekto si uvedomí svoje chyby, ktoré predtým popieral, niekto si uvedomí, že sa od začiatku uberal nesprávnym smerom, a radikálne zmení trajektóriu svojho vývoja.

To všetko môže viesť k zmenám vo vašej finančnej sfére. Zmena pravdepodobne prinesie výzvy. Je možné znížiť príjmy, zvýšiť splátky, zvýšiť náklady v každom zmysle.

V tomto momente sa môžu zhoršiť vzťahy s vašimi dlžníkmi, ktorí vám nebudú chcieť vrátiť peniaze.

V tomto období bude veľmi dôležité, aby ste preukázali pokoj a múdrosť. Nereagujte na provokácie, ukážte, že chápete situáciu a trpezlivo čakáte na priaznivý okamih, aby ste situáciu posunuli pozitívnym smerom.

Využite sériu 5 dvojok na zvýšenie vlastnej aktivity, na športovanie, prechádzky, behanie… Vaše zdravie bude 2. februára na vrchole, rovnako ako vaša energia, ktorá vás bude hnať k novým úspechom.

Na základe zrkadlových údajov nám vesmír môže posielať určité znamenia, ktoré by sme si mali všimnúť a nepovažovať ich za náhodu.

Môžu sa prejavovať častým opakovaním rovnakých melódií, fráz, rovnakým pocitom, ktorý máme v žalúdku, déjà vu.

V tejto chvíli, akonáhle pocítite niečo nezvyčajné alebo si všimnete zvláštnu tendenciu opakovať určité udalosti, venujte pozornosť veciam, ktoré sa dejú okolo vás.

Možno niektoré z vašich krokov budú rozhodujúce pre budúce udalosti alebo ľudia, s ktorými prichádzate do kontaktu, niečo skrývajú alebo vami manipulujú.

Ak sa cítite nepríjemne, mali by ste byť opatrnejší vo svojich slovách a činoch. Možno je to spôsob, ako vás vesmír varuje pred nebezpečenstvom.

Ak vám signály vesmíru neprinášajú žiadne nepríjemné pocity a melódia, ktorá zrazu zaznela niekde na rohu ulice, sa vám zdá príjemná a veselá – možno robíte všetko správne a v budúcnosti vás čaká príjemný bonus alebo prekvapenie.

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com