Dlho ma trápil zlý spánok a celkové zdravie. Metóda, ktorú som aplikovala na krk to všetko napravila.

Therapy concept female neck and Feng Fu Point. Neck pain.

Spread the love

Kocka ľadu dokáže s vaším zdravím zázrak. Túto metódu si jednoducho zamilujete.

V čínskej medicíne sa tento dôležitý a zdraviu prospešný bod nazýva Feng Fu a nachádza sa presne na mieste, kde sa hlava napojuje na krk. Stimuláciou tohto bodu dosiahnete úžasné výsledky.

Celý proces je úplne jednoduchý. Stačí si ľahnúť na brucho a položiť si na bod Feng Fu v zadnej časti hlavy ľadovú kocku v rozmeroch 2x2x2cm.  V celej póze vydržte asi 20 minút a postup opakujte ráno na prázdny žalúdok a večer tesne pred spaním. Pre upevnenie ľadu na krku, ktorý sa bude postupne roztápať, môžete použiť šatku.

Aj keď je ľad studený, iba 30 sekúnd budete na danom mieste pociťovať chlad, neskôr totiž budete pociťovať príjemné teplo.

 

A čo je najlepšie, vďaka tejto metóde sa vám zlepší spánok, nálada i tráviaci systém. Okrem toho skoncujete s chrípkou a nádchou, bolesťou hlavy, zubov či kĺbov.

Táto metóda je vhodná pre ľudí, ktorí majú problémy s infekciami, vysokým či nízkym krvným tlakom, celulitídou, poruchami menštruačného cyklu, kardiovaskulárnym či respiračným ochorením, stresom či nespavosťou. Platí však, že ak ste tehotná alebo trpíte epilepsiou či schizofréniou alebo máte implantované srdce, tak tento úkon určite neskúšajte.

Stimulácia bodu Fend Fu však nič nelieči, ale udáva do poriadku psychologickú rovnováhu. Omladzuje telo a dáva pozitívny impulz do života.

 

You Might Also Like