Dlhé roky ju trápila neplodnosť, potom to prišlo. V 7. mesiaci matka porodila 5 detí! Také niečo doktori ešte nevideli.

Jamie a Skyler vždy snívali o veľkej rodine. Osud bol k rodine zhovievavý a narodili sa im dvaja chlapci Shyden a Langdon. Napriek tomu Jamie túžila mať ešte jednu dcéru, no ukázalo sa, že má problém otehotnieť. Po piatich rokoch neúspešného snaženia sa si pár uvedomil, že ďalej nemôžu pokračovať bez pomoci lekárov.

Prvý kurz liečenia neplodnosti skončil neúspešne. Manželia preto stratili nádej, no rozhodli sa ešte raz prejsť všetkými postupmi. Tentoraz to bolo úspešné a Jamie konečne otehotnela. Tretie tehotenstvo zo začiatku prebiehalo ľahšie ako tie predchádzajúce. Jamie nemala ráno ťažkosti, ako väčšina tehotných žien. No potom začalo rásť brucho žene do obrovských rozmeroch. Skúsenosť jej našepkala, že niečo nejde úplne podľa plánu…

Rozprávala sa s manželom a povedala mu, že cíti, že čaká trojičky. No po ultrazvuku sa ukázalo, že nosí pod srdcom až 5 detí!

Lekári ju uistili, že všetky embryá sú živé a zdravé. No pre to, aby sa zdravé a nepoškodené aj narodili, sa musela matka veľmi snažiť. Každý deň musela zjesť obrovské množstvo kalórii a už v 5. mesiaci tehotenstva sa Jamie nemohla pohybovať kvôli obrovskému bruchu.

Deti sa narodili 2 mesiace pred termínom. Rodičia im dali tieto mená – Daisy, Lily, Violet, Lincoln a Logan. Po pôrode každé z detí vážilo menej než pol kilogramu, všetky boli zdravé a silné a začali čoskoro priberať.  Podľa odborníkov liečba neplodnosti zvyšuje šance na viacnásobné tehotenstvo. Avšak aj napriek tomu je „piate“ dieťa stále obrovskou raritou. Okrem toho sa všetkých päť detí narodilo nažive, čo sa bohužiaľ tiež často nestáva.

Aj napriek tomu, že rodičia vedia, čo ich čaká, cítia sa ako v siedmom nebi. Sú si istí, že dokážu vychovať 7 detí súčasne. Ich rodina a priatelia sú pripravení vo všetkom im pomôcť.

ZDROJvideoboom.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com