Dievčatko sa počas svadobného obradu hanbilo ísť a rozhadzovať kvety…Pozrite, čo spravil jeden z hostí

Svadba je jednou z najväčších udalostí života. Keď konečne nájdeme toho pravého, rozhodneme sa naplánovať náš svadobný deň do najmenších detailov. Dôležité je nenechať nič na náhodu. Starostlivo vyberáme deň, miesto, čas, hostí a všetko ostatné.

Avšak nie vždy musí všetko vyjsť podľa plánu! Čo sa stane, keď dokonale naplánovaný obrad naruší tréma malého dievčatka, ktoré má za úlohu rozhadzovať lupene cestou k oltáru? Malá slečna pred obradom dostala veľký strach z očí upierajúcich sa na ňu. Napriek prosbám a postrčeniam sa odmietala z miesta pohnúť dopredu.

Svadobčanom prišlo správanie maličkej nesmierne zábavne, čo jej však na odvahe vôbec nepridalo. Keď už sa zdalo, že sa svadba bude musieť začať bez úvodnej ceremónie s dievčatkom a kvetmi, zakročil duchaplný svedok! Jeho konanie dojalo mnohých až k slzám!

Video natočené priamo na mieste vám zaručene vyvolá úsmev na tvári. Niekedy stačí naozaj málo, aby človek dokázal prekonať strach. V tomto videu je jasne vidieť sila blízkosti a podpory dieťaťa od dospelého človeka. Často si ani neuvedomujeme aký obrovský vplyv máme na naše malé ratolesti.

ZDROJ: youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com