Deti v škole na Valentína šikanujú obézne dievča, potom to jedného chlapca prestane baviť a urobí niečo úžasné!

Žiaľ, stále veľmi často čítame príbehy o mladých ľuďoch, ktorí šikanujú iných študentov. Ide o jav, ktorý je veľmi ťažké odstrániť. Našťastie existujú aj príbehy, ktoré ukazujú, že niektorí mladí ľudia sa tomuto fenoménu dokážu postaviť.

Tento príbeh sa začína, keď Abbie Howellovej zatelefonovala jej priateľka Kristin a povedala jej, čo sa stalo jej dcére, 12-ročnej Aislinn, v škole.

Na Valentína je v mnohých školách zvykom, že si žiaci navzájom dávajú malé darčeky. Aislinn sa rozhodla upiecť koláčiky a rozdať ich ostatným študentom. Tešila sa na tento deň. Žiaľ, ukázalo sa, že ona sama nedostala ani jeden darček. Okrem toho sa jej cestou zo školy stalo ešte niečo horšie. Keď nastúpila do školského autobusu, jeden zo žiakov poznamenal, že tam muselo byť zemetrasenie, a potom dodal: „Nedostala si darček na Valentína, lebo si tučná p***a.“

Je ťažké si predstaviť, čo musela Aislinn cítiť. Samozrejme, hneď ako prišla domov, rozplakala sa.

Keď sa Abbie dozvedela, čo sa stalo dcére jej priateľky, povedala o tom svojmu synovi, 15-ročnému Isaiahovi. Chlapec sa rozhodol urobiť niečo proti takémuto zaobchádzaniu s inými ľuďmi.

Na druhý deň sa počas raňajkovej prestávky objavil v Aislinninej škole. Našiel dievča a odovzdal jej obrovského plyšového medveďa a kvety. Pozrite si toto dojímavé video.

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com