Desaťročné dievča strávilo celý život v pestúnskych rodinách, pozrite si jej dojímavú reakciu, keď sa dozvedela, že bude adoptovaná!

Pred tromi rokmi sa manželia Paige a Daniel Zezulkovci stali pestúnskou rodinou pre päťmesačného chlapčeka Kaia. Manželia nevedeli, že chlapček má staršiu sestru Ivey a že ich biologická matka je tretíkrát tehotná. Krátko nato sa narodilo dievčatko Lita.

Keď sa Paige a Daniel dozvedeli o Kaiovom súrodencovi, rozhodli sa adoptovať si všetkých troch. Bohužiaľ, cesta k formálnemu prijatiu bola veľmi dlhá.

Ivey, ktorá má teraz 10 rokov, stále hovorila o tom, ako veľmi chce mať skutočnú rodinu. Bol to jej najväčší sen.

Paige a Daniel nepochybovali o tom, že chcú byť rodičmi Ivey a jej súrodencov. Ako Paige hovorí v rozhovore pre ABC: „Ivey je úžasná a výnimočná a je pre nás darom byť jej rodičmi. Mnohí ľudia sa boja adoptovať staršie deti, pretože sa obávajú, že by s nimi mohli byť problémy. Vyhrali sme v lotérii. Ivey je veľmi šťastná

Je skvelé, že súrodenci majú konečne skutočnú rodinu. V auguste boli dokončené všetky formality. A manželia Zezulkovci zverejnili jednu z najdojemnejších nahrávok, aké si možno predstaviť. Čo je vhodnejšie na splnenie jej najväčšieho sna, ak nie jej narodeniny. Manželia Zezulkovci zaznamenali, ako si Ivey otvára svoj narodeninový darček. Pozrite si Iveyinu reakciu na správu, že bude konečne adoptovaná. Môžete počuť, ako jej nový otec hovorí, že je ich dcéra a že ňou vždy bude.

Ja som napríklad nedokázala zadržať slzy dojatia. Zdieľajte tento krásny príbeh.“

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com