Deň pred svadbou sa dozvedela o nevere svojho nastávajúceho. To, čo potom urobila, šokovalo úplne všetkých!

Spread the love

Keď sa povie „svadba“, všetkým sa nám vybavia len samé pozitívne emócie. Šťastie, láska, radosť. V deň svadby nemá byť nikto nešťastný. Všetci sa veselia, tancujú a smejú sa.

O to horšie to je, keď je v deň svadby nešťastná sama nevesta. Veď tento deň má byť tým najšťastnejším dňom práve pre ňu a pre ženícha!

Občas sa ale bohužiaľ stane, že svadba nevyjde podľa predstáv. Trebárs keď sa deň pred konaním obradu dozviete o nevere svojho nastávajúceho. Čo potom urobiť?

Deň pred svadbou si mladá snúbenica užívala so svojimi kamarátkami rozlúčku so slobodou. Popíjali a bavili sa, keď vtom mladej žene zapípal mobil. Najprv si myslela, že pôjde len o nejakú nedôležitú správu od niekoho z hostí alebo jej snúbenca.

Keď ale správu otvorila, zistila, že jej niekto preposlal ofotenú konverzáciu jej ženícha s akousi cudzou ženou. Bohužiaľ, zo správ, ktoré si vymieňali, bolo zrejmé, že majú medzi sebou intímny vzťah. Muž, ktorého si mala budúci deň brať, ju očividne už celé mesiace podvádzal!

Nevesta spočiatku vraj ani neverila, že by to mohla byť pravda. Myslela si, že ide len o hlúpy žart. Nemohla uveriť tomu, že muž, ktorému dôverovala a s ktorým bola pripravená stráviť zvyšok života, by bol schopný niečoho podobného.

Nielenže ju podvádzal, správy, ktoré si so ženou vymieňal, boli často nechutne oplzlé. Neraz tiež prišla reč aj na ňu, na mužovu snúbenicu. Cudzia žena teda moc dobre vedela, ako sa veci majú, a ani tak sa správam od zadaného muža nebránila!

„Bolo to, ako by mi niekto vrazil nôž priamo do srdca,“ opísala svoje pocity mladá žena, ktorá sa mala vydávať a prežívať najšťastnejšie obdobie v živote.

Kamarátky žene radili, aby svadbu okamžite zrušila, ale ona sa rozhodla inak. Jej snúbenec si zaslúži lekciu, na ktorú nikdy nezabudne!

Beautiful bride walking to wedding altar

Ďalší deň sa dostavila na svadbu tak, ako bolo v pláne. Obliekla si svadobné šaty a predstúpila až pred oltár. Tam, pred zrakmi všetkých hostí, mali snúbenci začať predčítať svoje svadobné sľuby.

Lenže nevesta začala hovoriť niečo úplne iné než očakávaný romantický sľub!

Miesto svadobného sľubu začala predčítať správy, ktoré jej predchádzajúci večer neznáma osoba zaslala.

Všetci boli prekvapení a nechápali, čo sa deje. Toto nikto nečakal. A už vôbec nie ženích. Netreba dodávať, že to pre tohoto sukničkára bol obrovský trapas!

Potom, čo nevesta prečítala všetky správy, bol obrad zrušený a snúbenci sa odvtedy nevideli. Obaja si teraz žijú svojím vlastným životom a neudržujú spolu žiadny kontakt.

You Might Also Like