Dávajte si na tieto znamenia zverokruhu pozor! Vo vačšine prípadov, robia tie najhoršie životné rozhodnutia

Každý z nás spraví v živote rozhodnutie, ktoré neskôr ľutuje. Či už je to vo vzťahovej, rodinnej alebo pracovnej rovine. Niekedy sa stávame svedkami, ako druhí ľudia v našom okolí robia zlé rozhodnutia. Možno sa nad nimi čudujeme, že my by sme niečo také nikdy neurobili. Ako môžu byť takí nepredvídaví, keď už od začiatku bolo jasné, ako to celé dopadne?

Dnes vám prinášame šesť znamení, ktoré majú bližšiu tendenciu k nesprávnym rozhodnutiam ako iné znamenia. Taktiež sa dozviete, že vaši známi nemusia byť vinní v ich nie príliš šťastnom rozhodovaní. Naše správanie ovplyvňuje mnoho faktorov, a jedným z nich je naše miesto v zverokruhu.

STRELEC:
Strelci majú veľmi spontánne a dobrodružné povahy. Veľa vecí, ktoré by bolo dobré naplánovať si nechávajú na poslednú chvíľu bez akejkoľvek prípravy. Ich rýchle a nepremyslené rozhodnutia mávajú negatívny dopad na ich život. Ich problémom je veľká dôverčivosť. S kľudným svedomím sa zveria iným ľuďom, ktorí ich môžu neskôr podviesť. Do zlej situácie ich môže dostať taktiež ich sebaistota.

KOZOROŽEC:
Kozorožec je veľmi praktické, spoľahlivé a usilovné znamenie. Ak máte kozorožca ako obchodného partnera, nemusíte sa báť, že vás sklame. Ich vysoko pozitívne charakterové vlastnosti im však nebránia v zlých rozhodnutiach!  Pri bežnom kolobehu života upadajú ľudia s týmto znamením do stereotypu. Stávajú sa unudení a otrávení. Dostanú potom chuť, okoreniť si život nejakým dobrodružstvom, čo nemusí byť také zlé, no len keď je to uskutočnené v správnej miere.

Najčastejšie sa ich vyhodenie si z kopýtka odohrá v sexuálnej oblasti, kedy si nájdu partnera na jednu noc s vidinou zmeny. Ich konanie však neskôr veľmi ľutujú a trápia sa problémami, ktoré si spôsobili.

BARAN:
Baran je znamenie, ktoré robí čo chce a kedy chce. Ak má na niečo chuť, tak si to jednoducho vezme a nikomu sa neprosí. Typickým prejavom jeho správania je, že čo má na srdci, to sa prederie aj na jeho jazyk. V dôsledku toho prichádza do konfliktov so svojím okolím. Jeho impulzívnosť a sklon k riskovaniu harmonickému životu veľmi neprispievajú. Preto ľudia s týmto znamením robia asi najviac zlých rozhodnutí.

BLÍŽENCI:
Blíženci sa vyznačujú tým, že majú akoby rozdvojenú myseľ. Tá býva príčinou aj ich postojov a rozhodnutí. Zvyčajne nemajú tušenie, ktorej variante z ponúkaných možností majú dať prednosť. Všemožne sa snažia rozhodovaniu vyhýbať, a keď už je naozaj potrebné unáhlene si niečo vyberú. Málokedy sa zamýšľajú nad následkami svojej voľby, ktoré sa prejavia až neskôr.

RYBY:
Ryby zvyčajne nemajú chuť sa ničím zaoberať a čakajú, že ich problémy sa buď vyriešia samé, alebo ich vyrieši niekto za nich. V istých situáciách sledujú okolie a hľadajú pomocné indície, ktoré by ich mohli doviesť k správnemu rozhodnutiu. Až príliš veľký dopad má na ryby mienka ostatných a ich konanie.

RAK:
Ľudia s týmto znamením sú veľmi emočne nestabilní. Ich emócie hlboko ovplyvňujú ich konanie.  Racionalita sa v mnohých prípadoch dostáva do úzadia. Nedokážu sa poučiť z minulosti a kvôli láske robia stále tie isté chyby.

Našli ste sa v niektorom z týchto znamení? Ak áno, tak už viete, čo môže byť príčinou vašej smoly v živote. Ak odhalíte v sebe chybu, je to prvý krok k jej napraveniu.

ZDROJ: esotericblog.ru

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com