Ďalšia SMUTNÁ SPRÁVA: Náhla smrť obľúbenej herečky (†70)!

Rakovina pripravila o život ďalšiu herečku, tentoraz Američanku Markie Post (†70), ktorú si diváci môžu pamätať ako matku Cameron Diaz (48) z komédie Niečo na tej Mary je.

Hviezda 80. rokov, ktorú preslávil seriál Night Court, bohužiaľ zomrela po štvorročnom boji s rakovinou v poslednom štádiu. Jej odchod potvrdil pre portál Deadline Ellenin dlhoročný manažér Lubin Sanitsky. V nebi sa zrejme stretne s kolegom z Nočného súdu Charliem Robinsonom (†75) – zomreli len necelý mesiac po sebe.

Na Postovú dnes spomínajú mnohí jej hereckí kolegovia, ale samozrejme aj jej najbližšia rodina. Najmä jej druhý manžel, spisovateľ Michael A. Ross, ich dcéry Kate Armstrong Rossová a Daisy Schoenbornová a zať Bryce Schoenborn. Markie sa dokonca narodila vnučka – bohužiaľ, už ju neuvidí vyrastať.

Rodáčka z kalifornského Palo Alto kedysi moderovala súťaž Double Dare a tiež ju produkovala, inak ju môžete poznať zo seriálov Hearts Afire, Scrubs, Messenger of Lost Souls a Chicago P.D. Hrala matku hlavnej hrdinky Cameron Diaz v komédii Something About That Mary.

zdroj: deadline.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com