Čo zbadáte ako prvé ženu, alebo muža? Prečítajte si, čo to o Vás prezrádza!

Ktorú z nich si Vaše podvedomie všimlo ako prvý? Odpoveď totiž prezrádza niečo o Vašej osobnosti!

Ak ste najprv uvideli ženu
Ak ste ženou a ako prvý ste uvideli ženskú tvár, v budúcnosti Vás čakajú radostnej a pozitívne udalosti. Žena na obrázku sa totiž pozerá smerom nahor – rovnako ako Vy. Hľadíte smerom k oblakom, a to s vierou a nádejou v lepšie zajtrajšky. Ak ste ženou a ako prvý ste uvideli ženskú tvár, znamená to aj to, že ste spokojná s tým, kým ste. Ste vyrovnaná a sebavedomá.

Ak ste muž a ako prvý ste uvideli ženskú tvár, znamená to, že máte tendenciu príliš sa nechať ovplyvňovať inými. Môže to tiež znamenať to, že sa vo Vašom živote práve nachádza nejaká žena, ktorá Vám spôsobuje trápenie. Akceptujte svoju aktuálnu životnú situáciu a posuňte sa ďalej. Skúste sa napríklad zamerať na svoju kariéru.

Ak ste najprv uvideli muža
Ak ste ženou a ako prvého ste uvideli muža, znamená to, že ak ste slobodná, stav „single“ Vám už nevyhovuje a rada by ste si našla niekoho, s kým budete moc životom kráčať spoločne. Naopak, ak ste zadaná, znamená to, že ste so svojím partnerom spokojná.

Ak ste muž a ako prvého ste uvideli muža, môže to znamenať, že máte obavy z nejakého muža vo svojom živote – či už z kolegov, niekoho z rodiny, či zo spoluhráčov vo Vašom športovom tíme. Váš strach však pravdepodobne nie je dôvodný, preto ho jednoducho hoďte za hlavu. Možno ide len o znamenie, že ste príliš vyčerpaný a od práce by ste si mali aspoň na pár dní oddýchnuť.

zdroj: prosvet.cz / THEMINDSJOURNAL.COM

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com