Čo ste zbadali pri prvom pohľade na tento obrázok? Odhalí, čo si ostatní ľudia o vás myslia!

Väčšina z nás je vo svojom vnútri zvedavá na to, ako  nás vnímajú ľudia a aký dojem v nich zanecháváme. Pozrite sa na tento obrázok , zvoľte si prvú možnosť , ktorú na  obrázku vidíte a zistite, čo si o vás myslia ostatní! Čo ako prvé uvidíte?

Tvár muža – Si silný človek s pevnou vôľou.
Kedykoľvek v živote narazíš na nejaké ťažkoti, neukážeš druhým aký si frustrovaný alebo smutný. Zvyčajne navonok  vyzeráš šťastne a bezstarostne, pretože nechceš odhaliť svoje pocity a emócie len tak ľahko. V skupine alebo tíme si vždy energický a disponuješ silnými vodcovskými schopnosťami.

Si veľmi bezstarostný, ale keď raz spravíš rozhodnutie, tak sa ho držíš, rád veci analyzuješ a ľudí ľahko nenasleduješ. V očiach druhých disponuješ neskutečnou mierou pozitívnej energie, ľudí vo svojom okolí robíš šťastnými a si  schopný  s nimi vychádzať bez námahy.  Máš veľmi tvrdú povahu a a nerád sa spoliehaš  na druhých.  Si veľmi zvedavý človek.  Vzťahy a priateľstvá berieš veľmi vážne a  vždy sa  staráš o to, aby sa ľudia mali lepšie ako ty. Čo často vedie k tomu, že sa správaš k ľuďom lepšie ako oni k tebe. Avšak, niekedy máš vo zvyku pociťovať neisotu a potrebuješ sa znovu a znovu uisťovať blízkymi ľuďmi.

Postava ženy – Si štedrý/á a pozitívny/a

Máš veľkú motiváciu a vždy vkládáš do všetkého 100%, pokiaľ nasleduješ svoje vlastné ciele a sny. Ľudia ťa obdivujú pre tvoju ušľachtilosť, štedrosť a pozitívne myslenie v živote. V skupine alebo tíme nie si dobrý len v plánovaní a realizácii, ale aj vysoko efektívny. Máš dobré pozorovacie vlastnosti, všímaš si okolie , emócie druhých ľudí a ich reč tela. Keď komunikuješ s niekym, používáš empatiu a svoj záujem. Si zbožňovaný ľuďmi  navôkol vďaka tvojim vnútorným schopnostiam.

Avšak,  si vyberavý a náladový, keď príde na výber ľudí , s ktorými  sa chceš stretávať alebo zbližovať. Je to preto, že poznáš svoje nálady  a chceš mať duševnú pohodu a to by nebolo možné pokiaľ by si trávil čas s otravnými ľuďmi. Uvedomuješ si svoje emócie a určuješ si zdravé hranice s ľuďmi navôkol.

zdroj: psych2go.net / bigstockphoto.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com