Čo ste si na obrázku všimli ako prvé? Psychologický test, ktorý odhalí tvoje podprahové emócie.

Lebka:
Ak si ako prvú videl  lebku , potom vidíš veci máličko odlišne vo svojich vzťahoch s ostatnými ľuďmi. Lebka je časť väčšieho obrázku, ale nezobrazuje samu seba.Ak si spozoroval lebku na prvý pohľad, môže to byť znak , že podvedome sa obávaš smrti milovaného. Veľmi sa staráš o blízkych a nie si pripravený ich statiť. Je pre teba zložité vyrovnať sa s neodvratnou smrťou.

Stromy:
Stromy naznačujú , že si v kontakte s prírodou. Rešpektuješ korene , ktoré sú spojené s nevysvetliteľným vnútorným konfliktom. Ty si nejlepší na určenie svojich emocionálných problémov a kedy nevidíš veci zo správnej strany.

Motýľ:
Motýľ  znamená , že máš nádej do budúcnosti. Bez ohľadu na problémy, na ktoré možno narazíš vo svojom živote , nikdy nestrácaj nádej. Zostať odvážny a nápadný v skutočnosti , že veci budú v budúcnosti pre teba lepšie. Taktiež to môže byť znak toho, že si pripravený začať novú fázu vo svojom živote a šťastie je očakávané.

Jahoda:
Ak ako prvú popíšeš jahodu na obrázku, ukazuje to, že hľadáš skutočnú podstatu. Väčšina verí ,že jahody sú slzy padajúce bohyne Venuše. Môže to byť znak , že potrebuješ opustiť seba, aby si sa stal citlivejším a dôveryhodnejším k ľuďom okolo teba.

Tento test môžeš použiť na pomoc pri uvedomovaní si veci, o ktorý si možno nepremýšľal. Tieto veci sú viazané s našimi koreňmi a my im nemôžeme  zabrániť byť tu. Skusiť predchádzať problémom by malo pomôcť zmeniť svoj život. Všetci sme  schopní úplného a šťastného životu.

zdroj: truthinsideofyou.org

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com