Čo ste si na obrázku všimli ako prvé? Psychologický test, ktorý odhalí tvoje podprahové emócie.

Spread the love

Ľudí od nepamäti zaujímalo ich vnútro, podvedomie a otázky spojené s tým. Môže človek niečo skrývať sám pred sebou? Môžu jednoduché symboly niečo znamenať? Môžu nám niečo napovedať?  Poďte si výskušať odhaliť svoje ja!

Psychologicky test: Najdi svoje skryté obavy
Exituje veľa typov psychologických testov , ktoré nám môžu povedať veľa o tom, kto sme. Test s predstavivosťou je opodstatnene najpopulárnejší.

Obrázky v teste su dôkazom, že použitie v psychológii odhaluju/ prezrádzajú hlbšie podprahové emócie. Je to cesta k odokrytiu hlbších obáv, hodnôt, snov, bolesti,pochybnosti, nedôvere a k ďalším pochovaným psychickým pocitom. Ide o to zvyčajne určiť pochybnosti a základné kvality v rámci nás, ktoré tvoria našu osobnosť.

Test s bodmi/ škvrnami atramentu /farby sa veľmi používajú v dnešnej psychológii. Obrázky z rôznych farebných škvŕn môžu spustiť/ aktivovať podvedomé spomienky, založené  na tvare/forme/podobe. Obrázok ďalej je založený na základe tvojej odpovedi. Ukazuje tvoju osobnosť a ako sa to odráža v tvojom charaktere. Test je jednoduchý. Všetko, čo ty musíš urobiť, je pozrieť sa na obrázok a čo ťa napadne ako prvé.? Pripravený? Štart.

Malé dievčatko:
Malé dievčatko je znak toho, že pochovávaš nejaké hlbšie pocity z tvojho detstva. Môže to byť trauma z rodičovského obdobia/ výchovy alebo dokonca ranného detstva. Možno potrebuješ tráviť trochu viac času so svojou matkou alebo si možno pamätáš nejaké tvoje osobné pocity behom detstva. Mal si nejakú traumu z detstva? Ak áno, netráp sa. Ale nedovoľ, aby ťa to ovplyvňovalo naďalej. Už si sa tým zaoberal dosť.

Lebka:
Ak si ako prvú videl  lebku , potom vidíš veci máličko odlišne vo svojich vzťahoch s ostatnými ľuďmi. Lebka je časť väčšieho obrázku, ale nezobrazuje samu seba.Ak si spozoroval lebku na prvý pohľad, môže to byť znak , že podvedome sa obávaš smrti milovaného. Veľmi sa staráš o blízkych a nie si pripravený ich statiť. Je pre teba zložité vyrovnať sa s neodvratnou smrťou.

Stromy:
Stromy naznačujú , že si v kontakte s prírodou. Rešpektuješ korene , ktoré sú spojené s nevysvetliteľným vnútorným konfliktom. Ty si nejlepší na určenie svojich emocionálných problémov a kedy nevidíš veci zo správnej strany.

Motýľ:
Motýľ  znamená , že máš nádej do budúcnosti. Bez ohľadu na problémy, na ktoré možno narazíš vo svojom živote , nikdy nestrácaj nádej. Zostať odvážny a nápadný v skutočnosti , že veci budú v budúcnosti pre teba lepšie. Taktiež to môže byť znak toho, že si pripravený začať novú fázu vo svojom živote a šťastie je očakávané.

Jahoda:
Ak ako prvú popíšeš jahodu na obrázku, ukazuje to, že hľadáš skutočnú podstatu. Väčšina verí ,že jahody sú slzy padajúce bohyne Venuše. Môže to byť znak , že potrebuješ opustiť seba, aby si sa stal citlivejším a dôveryhodnejším k ľuďom okolo teba.

Tento test môžeš použiť na pomoc pri uvedomovaní si veci, o ktorý si možno nepremýšľal. Tieto veci sú viazané s našimi koreňmi a my im nemôžeme  zabrániť byť tu. Skusiť predchádzať problémom by malo pomôcť zmeniť svoj život. Všetci sme  schopní úplného a šťastného životu.

zdroj: truthinsideofyou.org

You Might Also Like