Čo hovorí čiara srdca na dlani o vašich citoch a vzťahu k druhým!

Vedeli ste, že sa na vašej dlani nachádza čiara srdca? Táto čiara je dôležitým indikátorom vašich citov a všetkého, čo sa týka vášho prístupu k ostatným ľuďom.

Podľa obrázku porovnajte červenú čiaru s jej priebehom na vašej dlani. To, aký má tvar určuje, či vás budú mať ľudia radi.Čiara srdca začína v približne v oblasti pod ukazovákom a prechádza cez ruku až k okraju, kde sa nachádza malíček.

A) Ak vaša čiara srdca nezačína pod ukazovákom, ale až pod prostredníkom, tak ste rodený líder – ambiciózna a inteligentná osobnosť. Preukázali ste, že máte kvality ako dobrý úsudok a schopnosť robiť rozhodnutia. K druhým ste menej citliví, dalo by sa povedať, že často až chladní.

B) Ak vaše čiara srdca začína medzi ukazovákom a prostredníkom, potom ste k iným ľuďom ohľaduplní a milí. Okrem toho, ste zdržanliví – k druhým pristupujete s opatrnosťou. Ste však človek, ktorému druhí dôverujú. Pri rozhodovaní sa držíte zdravého sedliackeho rozumu.

C) Ak vaše čiara srdca začína pod ukazovákom, máte tie isté charakterové vlastnosti ako osoba, u ktorej začína pod prostredníkom – bod A).

D) Ak vaše čiara začína v oblasti medzi ukazovákom a palcom, potom ste plní trpezlivosti, starostlivosti a dobrých úmyslov. Vyznačujú sa tiež mäkkým srdcom, čo zrejme najlepšie popisuje vašu osobnosť.

zdroj: healthyfoodteam.com / pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com