Čo by ste urobili ako prvé v tejto situácii? Vaša odpoveď o vás veľa prezradí.

Existuje veľa vecí, ktoré môžu o vás veľa prezradiť, ako napríklad každodenné návyky, či reč tela. Dokonca aj výber vášho telefónu o vás niečo prezradí. Sme zvyknutí, že vždy existujú dve možnosti – dobrá a zlá.  Náš test však taký nie je. Nemôžete si vybrať zlú možnosť, pretože sú všetky správne. Čo by ste urobili ako prvé?

1. Vypli by ste varnú kanvicu:
Ak ste si vybrali túto odpoveď, môže to znamenať, že ste veľmi vášniví, no občas prchkí. Rozhodnutia robíte rýchlo a nič vás nemôžete zastaviť pred tým, aby ste dosiahli všetky vaše ciele.

Neznášate monotónnosť, doslova vás ubíja. Staráte sa o vašu bezpečnosť a nemáte radi prekvapenia. Je pre vás jednoduchšie dodržiavať jasne definovaný plán bez neočakávaných zvratov.

2. Zdvihli by ste vyzváňajúci telefón:
Ste veľmi inteligentná a diplomatická osoba. Vašou hlavnou črtou je dôslednosť a preto neznášate, keď niekto vo vašom okolí urobí chybu. Vynikáte v podnikateľských sférach a dokážete robiť viac vecí naraz. Ľahko sa dorozumiete s ľuďmi a milujete byť v centre pozornosti.

3. Upokojíte plačúce dieťa:
Ak sa najprv rozhodnete upokojiť dieťa, ste veľmi kľudní a vynaliezaví. Radi pomáhate druhým ľudom a dokonca ste ochotní obetovať sa pre druhých. Ste rodinne-založený typ a oceňujete ľudské vzťahy.

Bojíte sa osamelosti a vždy sa snažíte mať niekoho po blízku. Oceňujete skôr kľudný, príjemný večer s vašou rodinou, než hlučné párty s alkoholom.

4. Zastavíte psa, hryzúceho gauč:
Ak ste sa rozhodli pre túto odpoveď, môže to indikovať, že neznášate neporiadok a nielen ten, týkajúci sa domu, ale aj vášho života. Je dôležité, aby ste mali vždy všetko pod kontrolou. Neupokojíte sa dovtedy, dokiaľ to tak nie je.

Oveľa viac pozornosti kladiete na materiálne veci a vašu pozíciu v spoločnosti. Poznáte odpovede na všetky otázky a vždy viete, ako konať.

Tak čo, ako presne sadla na vás charakteristika podľa odpovede, ktorú ste si vybrali? Súhlasíte s ňou? Nezabudnite zdieľať vaše názory v komentároch.

ZDROJ: brightside.me

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com