Čo by ste mali vedieť o Škorpiónoch? Je to naozaj zvláštne znamenie zverokruhu…

Škorpión je ôsme znamenie zverokruhu. Ľudia narodení v októbri a novembri môžu ostatných prekvapiť, ale vždy pozitívnym spôsobom. Je zaujímavé, že by sme sa nikdy nemali spoliehať na prvý dojem. Ľudia v znamení Škorpióna sú často úplne iní, ako sa nám môžu zdať na prvý pohľad!

Jedno je však isté – Škorpióni sa neboja povedať vám pravdu do očí. Niekedy to so svojou úprimnosťou a otvorenosťou preháňajú. Ale nerobia to zámerne. Jednoducho chcú mať vo všetkom jasno bez zbytočných nedorozumení.

Ľuďom narodeným v tomto znamení záleží na tom, aby vždy vyzerali dobre. To isté očakávajú od svojich priateľov. Tí z vás, ktorí sa priatelia so Škorpiónom, môžu často počuť, že „v tých nových džínsoch nevyzeráš najlepšie“, ale na druhej strane môžete očakávať darček – napríklad sveter, ktorý zvýrazní krásnu farbu vašich očí. Škorpióni vyložene milujú dávať starostlivo vybrané darčeky.

Ak partner (alebo partnerka) na celý život, tak určite Škorpión! Niekedy má komplikovanú povahu, niekedy je žiarlivý a nerád hovorí o svojich pocitoch. Má však jednu veľmi zvláštnu vlastnosť – priamo túži po trvalom vzťahu. Dokáže byť veľký romantik, je verný a oddaný.

Škorpióna nikdy neoklamete! Aj keď je do vás bezhlavo zamilovaný, stále stojí oboma nohami pevne na zemi. Skvele vycíti, či ste úprimní, a dokáže čítať medzi riadkami. Varuje ostatných pred nečestnými úmyslami podvodníkov a nebojí sa povedať niekedy krutú a bolestivú pravdu. Sú to pragmatickí realisti, čo v živote rozhodne nie je na škodu.

Ďalšou pozitívnou vlastnosťou sú ich ambície. Škorpióni sa neboja doviesť všetko do úspešného konca a neboja sa tvrdej práce. Ak vedia, že ich za dobre vykonanú prácu čaká odmena, nebudú zbytočne nariekať a urobia všetko, čo je potrebné.

Nie náhodou sa v tomto znamení narodilo mnoho úspešných ľudí: Bill Gates, Pablo Picasso, Leonardo DiCaprio alebo Julia Roberts. Škorpióni sa svojej práci venujú na 100 % a s rovnakou vášňou rozvíjajú aj svoje koníčky.

Majú tiež výnimočne silnú intuíciu… Vždy počúvajú svoj vnútorný hlas a zvyčajne majú pravdu. Nerobia nič proti svojej vôli.

So Škorpiónom nemá zmysel hovoriť o peniazoch. Táto téma je pre neho tabu a nikdy vám nepovie, koľko zarába a na čo míňa peniaze. Je dôležité poznamenať, že s peniazmi zaobchádza rozumne a nemá vo zvyku plytvať, hoci…

Hovoríme o malých pôžitkoch, ktoré si Škorpión z času na čas dopraje. Dopraje si značkové drobnosti, naplánuje mimoriadny výlet alebo si kúpi niečo, čo nikto iný nemá.

Ak by ste si mali vybrať jednu osobu, ktorá by sa k vám pripojila na opustenom ostrove, určite odporúčame Škorpióna! Jeho vynaliezavosť, pragmatickosť a zručnosť z neho robia človeka, ktorý si poradí v každej situácii.

Žiadne iné znamenie zverokruhu sa nezotaví zo zlých správ tak rýchlo ako Škorpión! Po každom páde rýchlo vstane a ide ďalej, odhodlaný bojovať za svoje šťastie!

Preto je aj skvelým psychológom… Má neuveriteľnú empatiu a každý problém sa snaží vyriešiť čo najefektívnejšie. Vždy vás rád vypočuje. Záleží mu na tom, aby sa ľudia v jeho prítomnosti cítili príjemne.

Ideálne povolanie pre Škorpióna? Sudca, právnik… všetko povolania, ktoré si vyžadujú objektívneho a spravodlivého človeka.

Na záver ešte raz zdôrazňujeme, že v prípade Škorpióna sa nikdy nespoliehajte na prvý dojem! Ľudia narodení v tomto znamení môžu spočiatku pôsobiť arogantne, nesympaticky a niekedy aj trochu bezohľadne, keď ide o vyjadrenie ich názoru. V skutočnosti sú to však ľudia so srdcom na správnom mieste, ktorí milujú svojich blízkych nadovšetko. Neváhajú sa pre ne kedykoľvek obetovať. Rozhodne by ste nemali nechať človeka narodeného v znamení Škorpióna len tak odísť. Odporúčame vám, aby ste ich lepšie spoznali. Určite nie ste lolita!

Ak poznáte Škorpióna, zdielajte! Súhlasia s touto charakteristikou?

12 komentárov k “Čo by ste mali vedieť o Škorpiónoch? Je to naozaj zvláštne znamenie zverokruhu…”

  1. Narodená som v znamení škorpióna. Na 99% vystihuje moju povahu, vlastnosti. Hlavne prvý dojem vždy klame. Treba spoznať človeka a až potom hodnotiť. Príjemná zmena pohľadu prekvapí. Presne toto sa deje zakaždým, keď spoznám niekoho nového. Nie vždy. Sú aj výnimky. Stačí pár slov a hneď sme na spoločnej vlne. Ďakujem.

    Odpovedať
  2. Čisto ja no este jeden dotaz k tomu ak mam skorpionom niekto ublíži tak mi ich zničiť nie fyzicky ale psychicky budeme mu robiť tak napriek že ho Mária skare nakoniec z vlastnej skúsenosti uvediem príklad smii sa somna v práci a ten ktorý to cele začal začal som sa stretávať s jeho ženou čoraz čistejšie potom už aj jeho žena s dcérou jeho chodila zamnou až nakoniec dal výpoveď 🙂 a to som Bol jemný nič som nemal s jeho ženou ja som mu len chcel ukázať nech mi Nerobí nepríjemný deň v práci lebo ja mu spravím nepríjemný zvisko života 😉 tak odišiel odvtedy je vsetko fajn všetci ťaháme za jednú stranu 🙂

    Odpovedať

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com