Či fúka silný vietor, mrzne alebo prší, nič neprinúti verného psíka opustiť svoje stanovisko. Čaká na majiteľku, ktorá sa žiaľ nikdy nevráti.

Nie je to tak dávno, ako celý svet dojal krásny príbeh oddaného psa Hačika, ktorý deň čo deň viac ako deväť rokov vyčkával na návrat svojho pána, ktorý zomrel a tak sa k nemu nikdy nemohol vrátiť. Tento film bol natočený podľa skutočnej udalosti. My sme sa však stretli s podobným prípadom, ktorý sa odohral v čínskom meste Hohhot, vo Vnútornom Mongolsku.

Už od 21. augusta tohto roku, verne čaká jeden psík na okraji cesty svoju pani. Nechce uveriť, že sa jeho milovaná pani už nikdy nevráti. Výpovede mnohých svedkov potvrdzujú obdivuhodnú psiu vytrvalosť, ktorá sa im javí každý deň, keď idú do práce či do centra. Bez ohľadu na vonkajšie počasie sa zviera nenechá odradiť.

Či praží slnko, fúka silný vietor, mrzne alebo prší, nič neprinúti verného psa opustiť svoje stanovisko. Neustále túži uvidieť svoju majiteľku, ktorá sa stala obeťou nehody, ktorej následkom podľahla. Ľudí samozrejme dojíma tento verný psík. Mnohí sa ho snažili nakŕmiť, no len čo sa ku psíkovi niekto pokúsi priblížiť, zmizne. Je plachý a bojí sa ľudí. Darovaného jedla sa ani len nedotkne.

Našťastie sa už o neho začala zaujímať organizácia Blue Hada, ktorá sa usilovne pokúša nájsť psíkovi bývanie, či už to u pozostalých jeho majiteľky alebo celkom nový domov. Jedno je však isté: „Na ulici už zostať nemôže.“

Snáď ho aj vďaka dobrým srdciam ochotných ľudí, čaká priaznivejšia budúcnosť.

ZDROJladbible.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com