Chodí s vami váš pes aj na záchod? Mali by ste vedieť toto. Pozrite, ako vám ešte prejavuje lásku.

Ľudia si väčšinou kupujú domáceho miláčika preto, aby sa necítili osamelo. Ale niekedy sú situácie , pri ktorých nechcete nikoho a ani vašeho psa. Napríklad v kúpeľni, na toalete. Ale vaše súkromie pre psa neexistuje a majú to dobre premyslené. Tu je 9 reakcíi vašich miláčikov a ich význam

Všade aj v kúpelni:
Je jedno kam idete, váš pes ide s vámi a to aj do kúepľne a na toaletu. Nebojte sa, že by s vašim psom nebolo niečo v poriadku. Ide len o to, že chce byť s vámi všade.

Len sa nezblázniť:
Na psovi je skutočne vidieť radosť , ktorú pocíti keď sa vrátite späť domov. Nikto vás tak neprivíta ako on.

Musí sa vás dotýkať:
To, že si na vás vyloží labku alebo položí hlavičku znamená, že chce mať pocit istoty a cítiť vašu lásku.

Túlenie sa:
Kto z nás nemá rád túlenie? Tak isto ako ho máte vy radi, tak aj váš pes. Preto vám to dáva najavo a pritúli sa k vám.

Šiesty zmysel:
Nie nadarmo sa hovorí, že pes dokáže vycítiť všetko. Je to naozaj pravda, keď vám je „pod psa“ váš pes to vie a preto nenápadne príde a bude si vás hýčkať. To na nich zbožňujeme.

Pohľad „šteniatka“:
Ak aj váš pes „hádže“ takéto smutné oči, je jasné, že to niečo znamená. Nebojte sa, nie je to len o tom, že niečo chce ale hlavne vám ukazuje svoju lásku a oddanosť s dôverou.

Uslintané pusinky:
Niekto ich má rád a niekto ich z duše neznášajú. Váš pes vás miluje a patrične vám to chce dať najavo takýmto spôsobom, no nie každý ma rád ich drsný jazýček.

Jedna posteľ šesť nôh:
Niektorí majitelia sú ochotní zájsť až k tomu, že svojho miláčika majú v posteli a spolu spia. Psovi sa to páči lebo ste jeho najlepší kamarát a chce byť vo vašej blízskosti. Niektoré psy využijú sitáciu kedy su samé doma a vyskočia si do postele, kde cítia pach svojho panička, tak prečo by si tam nepospali pekne v pohodlí a bezpečí?

Nosenie darčekov:
My ľudia to ako darčeky nepokládáme, ale náš pes si myslí opak. Ak aj vám stále niečo nosí domov z prechádzky, tak to znamená, že vám doniesol darček a ľúbi vás a rešpektuje.

zdroj: myjsmezeny.cz / animalchannel.co / Bigstock.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com