Chlapec zavolá políciu a hľadá svoju matku, ktorá je v nebi. To, čo urobil policajt, dojalo milióny ľudí!

Jerry má len 5 rokov a prišiel o mamu. Malý chlapec nechápe, čo sa stalo. Jeho mama mala ísť do nemocnice len na jeden deň, ale nikdy sa nevrátila a jeho otec mu povedal, že musela odísť do neba. To mu však ako vysvetlenie nestačilo. Prečo by jeho mama chodila niekam bez neho?

Zmätený malý chlapec zavolá na tiesňovú linku 911, aby nahlásil zmiznutie svojej mamy.

Policajt si najprv myslel, že je to krutý žart – rozpráva sa s malým chlapcom… ale potom si uvedomil, že žena zomrela a Jerry nechápe, čo sa stalo. Policajt dostal nápad…

Znova zavolá 911. Starší dôstojník chlapca uistí, že musí pokračovať a určite dostane odpoveď…

Policajt požiadal svojich kolegov, aby prišli pred chlapcov dom s veľkým množstvom červených balónikov. Chceli chlapca uistiť, že jeho matka je naňho veľmi hrdá a dostala všetky jeho odkazy.

Vďaka úžasnej reakcii policajtov mal Jerry pocit, že na neho stále niekto dohliada… teraz jej začal posielať veselé a vtipné obrázky.

Policajt, ktorého chlapcov príbeh neuveriteľne dojal, sa stal jeho najlepším priateľom. Zaujímal sa o jeho školské úspechy, kupoval mu hračky, stal sa jeho anjelom strážnym…

Odporúčame vám pozrieť si celé video, ktoré vzniklo na základe skutočných udalostí. Video je v angličtine, ale celý príbeh už poznáte:

Dojal vás tento príbeh? Zdieľajte ho.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com