Chlapec nájde pod vianočným stromčekom novorodenca, pozrie sa bližšie a zistí pravdu!

41-ročná Stacey Lindayová z Iowy vyrastala vo veľkej rodine. Mala štrnásť súrodencov. Keď sa jej v roku 2007 narodil syn Owynn, Stacey a jej manžel vedeli, že chcú mať ďalšie dieťa. Žiaľ, po niekoľkých potratoch a neúspešnom pokuse o oplodnenie in vitro si manželia uvedomili, že jedinou možnosťou je adopcia.

Keď Owynn písal list Ježiškovi, povedal svojej mame, že by chcel na zoznam darčekov pridať malého brata alebo sestru. Stacey svojmu synovi vysvetlila, že Boh niekedy plní naše sny prekvapivým spôsobom.

Stacey a jej manžel sa rozhodli pre adopciu. Stretli sa aj s mladou ženou menom Kendra, ktorá bola tehotná a chcela dať svoje dieťa na adopciu. Zaujímavé je, že manželia všetko pred svojím synom tajili. Nechceli nič oznamovať, aby neskôr nesklamali jeho sny o súrodencovi. Kendra súhlasila s tým, že si manželia adoptujú jej dcéru.

A tak sa 6. decembra narodila malá Naylee. 8. decembra si manželia konečne mohli vziať malého novorodenca domov. Zaznamenali aj dojímavý príbeh, keď sa Owynn dozvedel, že bude starším bratom. Pozrite si dojímavé a nádherné zábery na vlastné oči.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com