Chlapček s rázštepom chrbtice sa naučil chodiť po vlastných…. A je to najrozkošnejšie video, aké dnes uvidíte!

Roman Dinkel má len dva roky, ale už si získal srdcia miliónov používateľov internetu. Nepreháňame! Video, ktoré práve vidíte, bolo videné viac ako 100 miliónov krát! Päť miliónov ľudí ju lajklo a viac ako 200 000 ju komentovalo. To sú úplne šialené čísla!

Keď bola Romanova mama Whitney Dinkelová v 20. týždni tehotenstva, lekári jej oznámili zlú správu. Jej syn mal rázštep chrbtice. Lekári sa rozhodli operovať chlapca ešte v maternici. Vďaka tomu mohol chlapec po narodení dýchať. Nanešťastie, lekári budúcich rodičov varovali, že ich dieťa pravdepodobne nikdy nebude chodiť samostatne.

Adam a Whitney Dinkelovci však boli dobrej nálady.

Roman má teraz dva roky a nedávno sa naučil samostatne chodiť pomocou barlí. Jeho rodičia založili na Facebooku stránku s názvom Defying Odds: Roman’s Journey. Uverejňujú tam videá, v ktorých môžeme sledovať chlapcovu cestu.

Niektoré z týchto videí sa stali veľmi populárnymi na Facebooku. Ich sledovanie nie je prekvapujúce. Úsmev na Romanovej tvári je taký rozkošný, že zlepší náladu aj tomu najväčšiemu mrzutcovi. Presvedčte sa sami, akú radosť má z toho, že môže chodiť po vlastných. Úžasný mladý muž!

Zdieľajte toto video s rodinou a priateľmi – určite im zlepší náladu!

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com