Chlapca v škole šikanovali, pretože mal rakovinu. Keď začal hrať, dokázal tyranom, aký veľký je jeho talent!

Tyler Butler má len 11 rokov, ale v živote toho prežil veľa. Nevieme, čo je pozoruhodnejšie – jeho talent alebo jeho príbeh. Keď mal chlapec štyri roky, lekári mu diagnostikovali leukémiu. Ako spomína jeho mama, bol to najhorší deň v jej živote. Tyler podstúpil chemoterapiu, po ktorej mu vypadali vlasy.

Vtedy sa pre neho začalo skutočné peklo. Deti v škole sa mu začali posmievať, pretože vyzeral inak. Šikana v škole šírila fámy, že leukémia je nákazlivá. Ostatné deti sa začali vyhýbať kontaktu s Tylerom.

Tyler sa nevzdával. Chcel prekonať všetky prekážky. Keď v siedmich rokoch zistil, že po škole môže začať chodiť na bezplatné hodiny huslí, okamžite požiadal mamu, aby ho prihlásila. Ako spomína, čím viac cvičil, tým lepšie hral.

Nechcel, aby ho deti volali „chlapec s rakovinou“. – Chcel, aby o ňom hovorili ako o „chlapcovi, ktorý hrá na husle“.

V americkej verzii súťaže Got Talent predviedol Tyler skvelú interpretáciu piesne Kelly Clarksonovej „What doesnt kill you make you stronger“ – je to o to výstižnejšie, že názov piesne znie „What doesn’t kill you makes you stronger“.

Pre Tylera je to naozaj fráza, ktorá o ňom veľa vypovedá. Už štyri roky je bez leukémie. A teraz všetkým svojim prenasledovateľom dokázal, že má naozaj veľký talent.

Porotca Simon Cowell bol Tylerovým vystúpením veľmi dojatý. Povedal chlapcovi: „Si veľmi výnimočný chlapec. Počúvame veľa príbehov o ľuďoch, ktorí sú v škole šikanovaní. Ale pamätajte si, že ľudia sú v škole šikanovaní, pretože sú lepší ako oni.“

Potom dodal: „Chcel by som niečo povedať všetkým ľuďom, ktorí vás šikanovali.“ Potom porotca stlačil zlaté tlačidlo, ktoré mu zaručovalo vystúpenie v živých epizódach.

Pozrite si toto neuveriteľne dojímavé vystúpenie naozaj výnimočného chlapca. Dúfame, že bude inšpiráciou pre všetkých, ktorí sa v škole stretávajú so šikanou.

https://youtu.be/YaM_h3bMcRY

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com