Chcete stabilitu vo vzťahu? Tak v týchto znameniach zverokruhu ju neočakávajte

Aby vzťah fungoval, mali by ste sa oň starať. Avšak, čoraz častejšie sa do trendu dostáva mimopartnerský pomer, ktorý je príčinou stále väčšieho počtu rozchodov. Sú to práve muži, ktorí najčastejšie do partnerského vzťahu či manželstva prinesú tretiu osobu. Nie je však jasné, prečo práve muži majú takúto neslávnu povesť.

 

Možno za tým stojí ich neskonalá túžba po dobrodružstve, alebo sú vyčerpaní ťarchou celej rodiny a tak hľadajú útočisko niekde inde. Ťažko povedať, prečo sa rozhodnú pokúšať svoj osud a vydať sa naprieč nepoznanému. My vás len môžeme upozorniť, ktoré znamenia k tomu majú blízko, aby ste si na nich dávali väčší pozor.

Z astronomického hľadiska je to práve Baran, Býk a Strelec, ktorí sa považujú za najväčších záletníkov. Je to vďaka ich vyžarujúcej s*xualite, ktorá na ženské oko pôsobí priam magnetizujúco. Niet sa čomu diviť, že sa považujú za veľkých milovníkov žien. Paradoxom je, že muži narodený v týchto znameniach hľadajú istotu. Práve nežné ženy, ktoré im chcú byť celý život verné si získajú ich srdcia, i keď to oni sami nedokážu.

Tieto znamenia neznášajú rutinu. Od vzťahu očakávajú veľkú dávku dobrodružstva, ak im to ich nežná a verná polovička nevie dať, tak hľadajú lásku niekde inde. Vďaka ich veľkej vyberavosti sa však ideálnej ženy nemusia dočkať. Život pri mužoch týchto znamení je veľmi nestabilný a nestáli, ostáva však len na vás, či máte chuť riskovať. Alebo je čas prehodnotiť vzťah s takýmto mužom.

ZDROJ: alfemminile.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com