BRUTÁLNA VRAŽDA, Z KTOREJ MRAZÍ: Dvojica v Martine zmasakrovala náhodnú obeť, ich dôvod je DESIVÝ!

Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.

K vražde došlo v Martine v blízkosti čerpacej stanice, kde mal obvinený s motívom získania pocitu „aké to je zabiť človeka“, spolu s ďalším obvineným nadviazať náhodný kontakt s poškodeným.
Pod zámienkou, aby si šiel s nimi vypiť ho mali vylákať do priestorov opusteného krytu civilnej ochrany. Po krátkych rozhovoroch bol vyzvaný, aby sa premiestnil do vedľajšej miestnosti kde mu mal obvinený oznámiť, že je to jeho posledný deň a v noci zomrie.
Došlo k jeho fyzickému napadnutiu, padali kopance a údery do tela a hlavy a tiež údery dreveným hranolom. K útoku sa mal pridať aj druhý obvinený, uzrozumený s pohnútkou usmrtenia poškodeného. Následne mal zobrať sklenenú črepinu s tým, že si chce byť na sto percent istý, že je poškodený mŕtvy.
Ňou mu mal zarezať do oblasti krku a podať ju druhému obvinenému. Ten mal povedať, že chce vidieť mozog a poškodenému mal zarezať do viacerých častí hlavy.
Poškodený tak utrpel mnohopočetné rany tváre, časti hlavy a rôzne poranenia s krvnými podliatinami a odreninami po celom tele. Skončil s roztriešteným tvárovým skeletom. Veľké množstvo zranení rôzneho charakteru viedlo k jeho smrti.
Keďže išlo o úkladnú vraždu, prípad si na mieste prevzal vyšetrovateľ národnej kriminálnej agentúry.
Vo veci obvinil dve osoby a po spracovaní návrhu na väzbu spisový materiál prostredníctvom prokurátora úradu špeciálnej prokuratúry predložil špecializovanému trestnému súdu.
Sudca pre prípravné konanie rozhodol o väzobnom stíhaní obvinených.

BRUTÁLNA VRAŽDA, Z KTOREJ MRAZÍ: NAKA OBVINILA DVOCH MUŽOV, UŽ SÚ VO VÄZBE

K vražde došlo v Martine v blízkosti…

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Utorok 16. februára 2021

zdroj:Polícia Slovenskej republiky

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com