Brala hormóny, aby otehotnela. Keď išla k lekárovi na vyšetrenie, oznámil jej, že čaká 5 detí!

Mnoho párov chce mať deti, ale bohužiaľ sa im nepodarilo splniť si tento sen. Medzi nimi boli Brian a Jordan Driskellovi. Obom je 26 rokov a dva roky už chodia od lekára k lekárovi a hľadajú pomoc.

Snažili sa rôznymi spôsobmi, ktoré však neprinášali žiadny efekt. Nakoniec sa dvojica rozhodla dať si 6-mesačné pauzu od lekárov. Počuli od mnohých párov, že ak nebudú navštevovať lekára, príde to samo. Po týchto mesiacoch sa požadovaný výsledok nedostavil. Skúsili hormonálnu liečbu. Nečakali, že sa im tak radikálne zmení život.

Hormonálna liečba priniesla želaný výsledok – Briana a Jordan sa mali stať rodičmi. Začali pravidelné návštevy gynekológa a prípravy na pôrod, ale … mladý pár čakalo ešte jedno prekvapenie!

Už v 8. týždni tehotenstva lekár šokovanému páru oznámil, že ich sen sa splnil hneď 5-násobne. Najskôr nechápali, potom sa ukázalo, že sa im nenarodí 1, ale hneď 5 detí!
Na nasledujúcej strane uvidíte fotografie roztomilé pätice a tiež sa dozviete, s akými problémami sa musela potýkať budúca mamička. Niet pochýb, že ich bolo naozaj veľa …

Briana mala počas celého tehotenstva bolesti a trpela nadmerným vracaním. Mohla jesť len banány a cereálie. Bola dehydrovaná a schudla 4, 5 kg. Nakoniec ju museli hospitalizovať. Briana mala nebezpečne zvýšený krvný tlak. Museli jej vykonať cisársky rez a už v 28. týždni. 2. mája 2017 na svet prišli 3 dievčatká (Zoey, Dakota a Hollyn) a 2 chlapci (Asher a Gavin).

Briana a Jordan stále nemôžu uveriť tomu, že nemajú jedno, ale hneď 5 detí! Vtipkuje, že sny sa plnia, niekedy až príliš.

zdroj: electropiknik.cz / facebook.com / Briana Turner Driskell

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com