Bolievalo ju brucho a nevedela prečo. Neskôr však objavila túto skvelú mapu tela, ktorá mi konečne vysvetlila, kde je problém!

Bruško nás môže bolieť na naozaj rôznych miestach a my len málokedy vieme, čo je príčinou tejto bolesti a ako ju môžeme utlmiť. Ak však budeme vedieť správne identifikovať, čo spôsobuje bolesť, budeme môcť proti nej lepšie bojovať. Vďaka tejto mape to nabudúce nebude žiadny problém!

Bolesť-brucha
1.
 Žlčové kamene, žalúdočný vred, zápal pankreasu.

2. Žalúdočný vred, reflux, poruchy trávenia, zápal pankreasu, žlčové kamene, epigastrická prietrž.

3. Žalúdočný vred, vred na dvanástniku, upchatie žlčových ciest, zápal pankreasu.

4. Žlčové kamene, zápal močového ústrojenstva, zápcha, lumbálna prietrž – porucha platničiek v oblasti chrbtice.

5. Zápal pankreasu, počiatočné štádium zápalu slepého čreva, žalúdočný vred, pupočnej prietrž.

6. Žlčové kamene, divertikulární choroba, zápcha, zápal hrubého čreva.

7. Zápal slepého čreva, zápcha, gynekologické problémy – bolesti v panve, trieslová prietrž – bolesti v slabinách.

8. Zápal močového ústrojenstva, zápal slepého čreva, zápal hrubého čreva, gynekologické problémy – bolesti v panvovej oblasti, divertikulární choroba.

9. Divertikulární choroba, gynekologické problémy – bolesti v panvovej oblasti, trieslová prietrž – bolesti v slabinách.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

zdroj: prosvet.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com