BIZARNÝ PRÍPAD Z PETRŽALKY: Muž si odskočil zapáliť, žena mu zatiaľ ukradla auto!

Poverený príslušník PZ Obvodného oddelenia PZ Petržalka vniesol obvinenie 21 – ročnej Márii D. z okresu Dunajská Streda pre trestný čin Krádeže.

Podľa doposiaľ zistených informácii mala menovaná v uplynulých mesiacoch v čase cca o 09:00 h odcudziť motorové vozidlo priamo na parkovisku nachádzajúceho sa pred jednou z predajne potravín na ulici Ovsištské námestie v mestskej časti Petržalka. K tejto krádeži však malo dôjsť neobvyklým spôsobom.

Poškodený muž mal svoje osobné motorové vozidlo zn. Ford Focus odstaviť na jednom z parkovísk v piatom bratislavskom okrese, pričom sa na zadných sedadlách mala nachádzať obvinená , s ktorou sa spoznal prostredníctvom sociálnej siete. Následne vyšiel von z auta, pričom si mal nechať kľúče v zapaľovaní. Chcel si tak urobiť fajčiarsku prestávku.

Krátko po tom sa však žena mala presunúť na miesto vodiča, uzamknúť vozidlo zvnútra a odísť s ním na neznáme miesto. Škoda spôsobená týmto konaním bola vyčíslená na sumu 1700,- eur.
Operatívnou činnosťou policajtov bratislavskej kriminálky sa však auto podarilo vypátrať. Polícia po obvinenej v súčasnosti pátra, je na ňu vydaný zatykač.
V prípade preukázania viny pred súdom jej hrozí za takéto konanie trest odňatia slobody až na dva roky.

 

 

zdroj:Polícia SR – Bratislavský kraj

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com