Bezdomovec nechcel po záverečnej opustiť obchod. Po príchode polície však nastalo niečo, čo by nečakal nikto

Žiť na ulici je veľmi ťažké, no ľudia si však taký život nevybrali a musia sa s tým nejak popasovať. Bezdomovci to však majú najhoršie v zime. Ak vtedy nemajú kam ísť, hrozí im až zamrznutie.

Dá sa však tento problém vyriešiť? Útulky pre bezdomovcov sú častokrát preplnené alebo si ich ľudia bez domova jednoducho nemôžu dovoliť. Potom im nezostáva nič iné, ako prespávať na verejných miestach ako vlakové stanice, obchody, opustené domy a pod.

V jeden neskorý večer bola privolaná polícia do obchodu „Lowe“, kde sa zdržiaval bezdomovec. Potreboval len teplé miestečko, kde by mohol prespať. Policajti ho mali previezť do útulku, no namiesto toho sa udialo niečo úplne iné.

Bezdomovci a vlastne všetci ľudia v núdzi to majú naozaj ťažké, no existujú však ľudia, ktorí sa im snažia pomôcť. Aj policajné oddelenie El Paso chráni a pomáha každému občanovi vo svojom mestečku. Aj vďaka tomu dôstojníci získali mnoho ocenení.

Keď z obchodu Lowe potrebovali previezť bezdomovca do útulku, ujal sa toho dôstojník Jose Flores. Ešte pred tým si však všimol, že tento pán má končatiny studené ako ľad, pretože nemá ani poriadnu obuv. Bezdomovcovi ihneď kúpil nové teplé veci – dal mu nové topánky, ponožky i rukavice.

Policajt vôbec netušil, že v momente, keď mu ich podával ho odfotili do miestnych novín. Za tento dobrý skutok získal obdiv všetkých občanov mestečka, v ktorom sa policajné oddelenie nachádza.

ZDROJ popularne.pl

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com